Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen csinálhat egy rendőr,...

Ilyen csinálhat egy rendőr, ez nem törvénybe ütköző?

Figyelt kérdés
Megszerzi a telefonszámomat, csak azért, mert ő megteheti, de ezzel nem él vissza a hatalmával? Ha nem adom meg neki, akkor valószínűleg azért, mert nem szeretném, szabad ilyet csinálnia, hogy nem tudom hogyan, de valahogy utánanéz, és megszerzi? Mert mikor kérdeztem, hogy honnan van meg, azt válaszolta, hogy "elfelejtetted? rendőr vagyok..." Egyébként ezért nem tehetnék feljelentést? Vagy nekik már mindent szabad? Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 26. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nyomozó hatóság nem csak a saját belső adatbázisát tudja használni, pont ez a lényege. Ha bármilyen hivatalban megadta a telefonszámát, azt ők látják. De teljesen mindegy, hogy milyen forrást használ, ami nem nyílt az visszaélés.
2016. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 30. 16:45
 13/15 anonim ***** válasza:

2 perc alatt kimagyarázná, hogy valamilyen ügyben kellett a számod, mert beszélni akart veled.


Aztán meg mondaná, hogy tévedett, nem téged keresett... ennyi...

2016. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű, ügyiratszámra kell hivatkoznia.
2016. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A nyomozó hatóság nem csak a saját belső adatbázisát tudja használni, pont ez a lényege. Ha bármilyen hivatalban megadta a telefonszámát, azt ők látják. "


Jó is lenne ha így működne...

2016. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!