Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A videóban látható kiabáló...

A videóban látható kiabáló rendőr helyesen járt el? Ez a jogszerű igazoltatás- előállítás- intézkedés menete, és mikéntje?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RcGty_PLCp0


Mintha egy kicsit túlreagálta volna.



2016. márc. 20. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem kiabálhat, de azért az se semmi, hogy a képviselő is csak mondja a magáét és nem hagyja abba amit csinál amikor felszólítja a rendőr.

Mindkettő hibázott. De egyiket sem ítélik el ( a rendőröket nem szokás, a politikus meg politikus ).

2016. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már kb. a negyedik kérdés ebben a témában... -_-
2016. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Felemelheti a hangját, ha az az intézkedés eredményes lefolytatásához, befejezéséhez szükséges.

Baromság, hogy nem kiabálhat.

2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is rendőr leszek,de valamilyen szempontból nem akarok Magyarországon és ezért is nem. A rendőrnek szerintem nem szabadott volna kiabálnia,nem azért mert nem teheti meg,de ez nem olyan szituáció volt szerintem,hogy ordibálni kelljen. Ha valaki rendőr ne legyen türelmetlen szerintem. Egy rendőr legyen nyugodt minden helyzetben,de ez neki nem sikerült mert kibillentették már 1 perc után. A politikus meg provokálta,ez Magyarország,mégis mit mondjak?! De mindenkinek megvan a saját véleménye. De az már cinkesebb,hogy videóra vették így mégjobban és mégtöbben elítélik majd a magyar rendőröket. Ez pehes...
2016. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy rendőr legyen nyugodt minden helyzetben"


Én inkább úgy írnám, hogy minden helyzetben törekedjen a nyugalmának megőrzésére.


Érzelmekkel bíró élőlények vagyunk, amiket nem tudunk kikapcsolni.


Irreális elvárásnak tartom, hogy a rendőrnek szinte robot üzemmódban kelljen "működnie". De vehetünk más foglalkozást is.


Neki most nem sikerült türelmesnek lennie, le kell vonni a megfelelő következtetést. Egyébként lehet, hogy jó szakember.


Aki egy ilyen kétségtelenül hibás reakcióból ítél meg egy embert vagy egy egész szervet, az épp oly hibásan jár el.


Szerintem!

2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!