Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így későn este egy magyar...

Így későn este egy magyar városban, ha kimegyek biciklizni mennyi az esélye, hogy atrocitás ér?

Figyelt kérdés
Mondjuk kirabolnak, megvernek hasonlók. Megerőszakolni valószínűleg nem fognak mert srác vagyok.

2016. ápr. 5. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdésre milyen választ vársz? Egy százalékban megadott értéket?
2016. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. :D Szívesen lazítanék most egy bringázással, mert írtó rossz napom volt, de bizonytalan vagyok... Nem igazán merek kimenni.
2016. ápr. 5. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom milyen környéken élhetsz hogy ez egyáltalán felmerül..
2016. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Orosháza.
2016. ápr. 5. 23:20
 5/10 anonim válasza:
100%
Nos ez függ: A várostól, a városrésztől, a balszerencsétől,a kinézetedtől és képességeidtől, ezt leszámítva annyit tudok mondani, hogy Budapesti gyerek vagyok viszonylag vékony, és még gyalog se ért eddig szerencsére semmi hasonló élmény,bringával meg simán otthagysz Mindenkit ha elég jó vagy, én inkább az ügyetlen és figyelmetlen autósoktól tartanék, de szerintem nyugodtan nekivághatsz
2016. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran járok ki éjszaka Miskolcon és Egerbe eddig semmi atrocitás nem ért.
2016. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha csaj vagy akkor csak arra ügyelj hogy Kiss László ne csaljon fel a lakására...
2016. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

attól függ


ha unatkoznak a biztosurak eléggé esélyes hogy gyanússá válsz kb bármilyen okból és leigazoltatnak, átvizsgálják a ruházatod és 2 órán át csesztetnek mert nincs nálad személyi és nem tudja leírni a kedves biztosúr az adataid 32Xi lediktálás után sem

majd a te családneved összekeverik az édesanyádéval amitől vérszemet kapnak és nekiállnak keménykedni hogy azonnal áruljam el ki vagyok majd fél óra után lediktálod neki megint és lehülyéz hogy igaz 30 éve ez a neved és tán édesányádét sem felejtetted el de ő rosszul írta le azt nem ismerné be soha

majd közli veled hogy nagyon nagy szerencséd van hogy a hatóság félrevezetése miatt nem visz be és örüljek hogy nem a mecsektetőre vittek fel beszélgetni (pécsen rendőrbácsik évtizedek óta oda viszik az embert "kihallgatni")


megtörtént eset nem kell elhinni de szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így járt

a vicc az hogy őket azért fizetjük hogy megvédjenek minket nem azért hogy zaklassanak


igen én voltam a hibás mert nem volt nálam személyi ez tény, de nem ez a módja a dolognak

(nem, nem csinálok semmit velük főleg hogy hogy megkérdeztem a jelvényszámukat és azt felelték idézem "az enyém szájba váglak a kolegáé meg gyomron rúglak" az én szavam van a két rendőrével szemben) éjjel volt elhagyatott részen, nem tegnap történt és tapasztalat hogy semmi nem történne

35f

2016. ápr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged sikerült csőbe húzni, a szándék pont ez volt. Te már nem ésszerűen gondolkodol, sőt, nem is gondolkodol, te rettegsz.

Ehelyett gondolkozz, nézz körül, és látni fogod, hogy - amint bármikor és bárhol - atrocitások mindig léteznek, de vannak helyek és időpontok,ahol kevésbé, sőt, jóval kevésbé. Na ezt figyeld meg, és oda menj biciklizni. Mert abban biztos lehet, hogy még ebben az agyonnyomorított, félrevezetett országban is lehet nyugodtan biciklizni. Sokan teszik.

2016. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg vagy te zavarodva?

Mitől félsz pasi létedre?

Micsoda egy nyámnyila, selyem-hernyótalpas alak lehetsz!

2018. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!