Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy romákat...

Láttál már olyat, hogy romákat ért atrocitás mindenféle előzmény nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát,hogy csak úgy indokolatlanul beléjük kötöttek,ahogy azt általában ők szokták csinálni?


Én ma tapasztaltam ilyet életemben először a 4-6-os pótlóbuszon.

Egy 25 év körüli cigány egyén ült a busz hátuljában, mikor felszálltam úgy felmért,hogy na mondom tuti azt nézi, eltud e lopni valamit (persze ez csak előítélet)

Aztán felszállt egy 15 fős szavaikból ítélve fradista kopasz brigád.

Kinyitották a busz ablakát és még rögtön a Blahánál ácsorgó két cigánynak kiabáltak ki szebbnél szebb dolgokat.Aztán még 2 cigány nőnek is kiordítottak.

Eközben a buszon utazó roma teljesen bepánikolt, szó szerint.Már le is akart szállni, de a nagy tömeg miatt nem tudott, aztán két lány szállt volna el és a fradisták mondták,hogy "Utat a hölgyeknek" és mindenki félreállt és ekkor kapott az alkalmon az etnikum is és ment utánuk ekkora megváltoztatták a fradisták a mondanivalójukat "Utat a hölgyeknek meg ennek a féregnek is" és az egyik utánarúgott, de egy másik aki nem volt elég ittas elkapta a lábát, hogy ne csinálja, aztán még utánaköptek a buszról és végül leszálltak a következő megállóban ők is.


Én ilyet még sosem láttam, fordítva,hogy a cigányok kötekednek, na azt már jó néhányat láttam.

De például az egyik az ittassága miatt eléggé dülöngélt és egyszer nekem dőlt, de egyből megfordul bocsánatot kért, mondta,hogy ne haragudjak, egyedül a cigányokat nem tolerálták.A többi utassal tisztelettudóan viselkedtek.



2012. okt. 23. 16:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
1%
Cigányok, addig feszítik a húrt, ameddig a Jobbik nem fog nácit játszani, aztán, meg futni fognak, de a magyarok is, ugyanis, ha ezt megteszik, akkor az ENSZ hadat üzen Magyarországnak, az viszont nem igazán jó, mert földik rombolják, Pestet, Debrecent, és még a végén Magyarország Francia kézre kerül :S
2012. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
Én eddig csak ilyet láttam, hogy a buta előítéletes emberek kötnek bele csak úgy ismeretlenekbe. Hogy roma provokált volna még sosem láttam. ennyit erről
2012. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ez most,hogy jön ide?
2012. okt. 23. 16:19
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Még ilyet nem láttam. De nem ez a jellemző, hanem a fordítottja. Általában ha egynél több cigány száll fel, az emberek nagy része félni kezd, a táskáját magához szorítja, nem is mer odanézni, és tűri a hangoskodást, a szotyiköpködést, a szagot stb.
2012. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
2-es ,te melyik országban élsz?Mert,hogy nem Magyarországon az biztos...
2012. okt. 23. 16:22
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Végre!!! Több ilyet kéne látni. Ne sajnáld a cigányokat, megérdemli az összes ezt, legalább megtanulnak megint egy kicsit félni a magyaroktól.
2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de minden ilyen esetben cigányok vertek cigányokat.
2012. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Ohh bár láthattuk volna.Valóban, több ilyen kéne :)
2012. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Az egyikük kamerázott végig, ha felkerül youtube-ra akkor láthatjátok, -bár nem hiszem,hogy felteszik.
2012. okt. 23. 16:35
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék ha felszállna egy ilyen 15 fős társaság a buszra, amikor pár tahó kancigány játsza ugyan ezt a magyarokkal.
2012. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!