Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a rendőrség megtalál ismeretlen tettest?

Figyelt kérdés

Lopás esetén, ha ismeretlen tettes ellen indul szabálysértési eljárás, mennyi az esélye, hogy meg is találják? Kamera felvételről van kép róluk. Szerintetek esélyes? Illetve engem mint tanút mennyire vonnak majd ebbe bele?

Köszönöm szépen!


2016. ápr. 10. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
ha van kamerafelvétel, akkor elég nagy az esély. ha meg mégse, akkor nem lennék a helyedben, mert ilyenkor általában a tanúval szokták elvitetni a balhét, ha már nincs más kéznél.
2016. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kép alapján akkor biztosra vehetem?
2016. ápr. 10. 14:30
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
Tapasztalat, ha már ott voltál a környéken, te is gyanús vagy. Nem figyelsz, gyorsan a nyakadba varrják.
2016. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

nézd, várnak egy kicsit, aztán ha nincs senki, kitalálják, h te voltál az. így szokott ez menni ...

ja az ne zavarjon, h mi az igazság, nem az a lényeg nekik se. a statisztikai adatok, meg hogy az ügy végre le legyen zárva "eredményesen" azt jónapot, tök mindegy, hogy a valódi vagy az áltettesre húzzák-e a rá a balhét, csak papíron megoldva látsszon, ennyi.

2016. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De van felvétel róluk, akik voltak. Engem loptak meg, de nem én vagyok a sértett, így gondoltam a tanúnak fognak behívni. Nem nagyon értek ehhez.
2016. ápr. 10. 14:54
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Ha van felvétel még úgyis kb 0 az esély. Tudják hogy néz ki oké. És hol keresik? Vagy minden metró megállóba beraknak 2-2 tekest hogy figyeljék nem bukkan-e fel?
2016. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy nem! De nem nagyon tudom, hogyan megy ez. Ha csak 10 ezer ft a kár és megtalálják őket, akkor kötelező lesz velük találkoznom? Vagy csak pénzbírságot kapnak és vége is?
2016. ápr. 10. 15:50
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy, hogy akkor kapják el őket, ha valami cinkos vagy olyan aki tud a dologról felnyomja őket.
2016. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értelek. Kicsit tartok attól, hogy találkoznom kelljen velük, mert nem akarom, hogy ennyi pénzért, talán megverjenek utólag vagy bármi.
2016. ápr. 10. 15:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Nyugi ez ebbe az irányba is működik. Látnak egyszer, meg se jegyeznek, fél perccel később kérdeznék tőlük hogy nézel ki, a nemedet meg max a magasságodat tudnák. Látnak kétszer, már úgy ahogy megjegyeznek, de másnap felvennél egy másik kabátot, azt hinnék életükbe nem láttak még. Keresve se találnak meg nyugi.
2016. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!