Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha eltűnök a szüleim elől és...

Ha eltűnök a szüleim elől és bejelentenek, akkor keres a rendőrség?

Figyelt kérdés

És ha bemegyek egy másik városba a rendőrősre (mondjuk 150km-rel arrébb a jelenlegi lakhelyemtől) hogy ne keressenek, akkor nem fognak tovább keresni? És nem adhatják ki a tartózkodási helyemet?


Nagykorú vagyok.


2016. ápr. 10. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már felnőtt vagy, és egyértelmű, hogy nem lettél bűncselekmény áldozata, nem fognak keresni.
2016. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de akkor miért keresnének? persze kivéve ha kőröznek ...
2016. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek már bolondságokat. Természetesen keresni fogják, ha bejelentik a szülei mint eltűnt személyt. Ha megtalálják, akkor pedig a kérdező kérheti, hogy annál hogy él, bővebb tájékoztatást ne adjanak.
2016. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Te elolvastad, amit a kérdező lejebb írt, vagy csak kioktatsz?
2016. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 06:58


Is-is barátom. Vagy szerinted csak azért, mert nagykorú, már nem is kereshetik, mint eltűnt személy? :-D Még a közlekedési adatbázisok sincsenek rendesen összekötve a rendőrségen, nem majd az, hogy én besétálok valahova, és kérem, hogy ne keressenek. Gyakorlatról beszélek és tapasztalatról, nem a szép elméletről, ami nincs.

2016. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: szóval ha egyértelmű, hogy valaki nem lett bűncselekmény áldozata, akkor is inkább keres valakit a rendőrség, mint hogy valódi bűncselekményekkel foglalkozzanak. Rendben.


És nem vagyok a barátod.

2016. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 13:29


*sóhaj* Ha elolvastad volna rendesen a hozzászólásom, amit láthatóan nem tettél, akkor egyértelműen leírtam, hogy a szülei rendőrkörzete nem feltétlenül fog tudni a 150KM-el arrébbi közetben tett bejelentéséről. Akkor sem, ha ott térdenállva könyörög, hogy az adott rendőrörsre szóljanak le. Nem tudom hány éves vagy, de üdvözöllek a kis magyar valóságunkban.

2016. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy már akkoris fognak keresni,de bizonyos idő múlva (általában 48 óra után vagy 72). Ha kiskorú lennél akkor egyből fognak keresni.
2016. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!