Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az hogy megverik a rendőröket?

Mi az hogy megverik a rendőröket?

Figyelt kérdés

Most volt ez az eset

[link]



2016. ápr. 21. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

"hárman láncos botokkal támadtak rá saját rokonaikra "


Arany János : CSALÁDI KÖR verse jut eszembe

2016. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oroszoknál miért nincs ilyen?
2016. ápr. 21. 22:24
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Ilyenkor jogos lett volna a fegyver használat, de nem tudom miért nem cselekedtek. Van náluk paprika spray, gumibot.

Anno nagyapám úgy megverték a bottal a rendőrök, hogy máig látszik a nyoma. Holott ő nem támadott rájuk.

Nem értem ezt az egészet. Debilek.

2016. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#2


Nincs? Az oroszoknál minden nap ez megy.

2016. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Dimitre

Az üzenet címzettje: 787Dreamliner

Az elküldés időpontja: ma 22:08

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Mi az hogy megverik a rendőröket?

""hárman láncos botokkal támadtak rá saját rokonaikra " Arany János : CSALÁDI KÖR verse jut eszembe"

Az üzenet szövege: Szia.


Rohadt rasszista vagy.


Ezt kaptam egyik hozzaszolotol privatban :)


Dimitre, nyugodtan elmondhatod hogy mit talatal rasszistanak abban amit irtam.


Nekem valoban Arany Janos verse jutott eszembe

2016. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

"Ilyenkor jogos lett volna a fegyver használat, de nem tudom miért nem cselekedtek. Van náluk paprika spray, gumibot."


A rendőrök is emberek, nem szuperhősök, valószínüleg úgy beszartak, hogy nem is gondolkodtak ilyen dolgokon csak próbáltak menekülni. Most ezzel nem őket akarom fikázni, sok ember összecsinálja magát ilyen helyzetben és igyekszik távolmaradni, nemhogy még odamenni szétszedni őket. Amelyik válaszoló írta, hogy elverték az öregapját az valószínüleg még a szocializmusban volt, ott tényleg nem voltak ilyenek. És nem azért mert azok a rendőrök tökösebbek voltak mint ma, hanem mert ott eszébe sem jutott senkinek kezet emelnie egy rendőrre. Ezek most kapnak egy felfüggesztettet meg valamennyi pénzbüntetést és ennyi a történet, régen meg egy ilyenért valószínüleg börtönben töltötte volna a fél életét, ahol plazma TV helyett kádárkolbásszal kényesztették volna minden nap.

2016. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kovpet ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: az egy bűncselekmény.
2016. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A médiában nem jelent meg, de Konnor Sára törzszászlóst küldték ki a fiúkkal. "Édesanyám a biciklis támadók ellen van kiképezve (élő szövet a fém vázon)" - ahogy azt Konnor János r.szds (fogalmazó) megfogalmazta.
2016. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A hír 1937-ből: Eldurvult névnapi bulin vert meg 4 csendőr cigányokat.

A Mária főhadnagy vezetésével kiküldött járőr puskatussal és kardlappal rendszabályozta meg a felbőszült, majd meghunyászkodott csoportosulást. A 40 elkövetőből 43-at előállítottak, majd kedélyes csendőrpertu közepette az őrszobán kiosztottak még néhány száz csendőrpofont...


Fiatalabb és/vagy tájékozatlanabb olvasók kedvéért: a csendőrpertu az amikor a csendőr letegez (Na idefigyelj édes fiam!), de ha te vissza mered tegezni kapsz két csendőrpofont (az olyan pofon, ami nem igényel papírmunkát).

2016. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"az olyan pofon, ami nem igényel papírmunkát"


Ez nagyon jó!!! XD

2016. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!