Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetek vkit azért,...

Feljelenthetek vkit azért, mert csúnya dolgokat állít és terjeszt rólam?

Figyelt kérdés
Egy közösségi portálon próbál bemocskolni és úgy, hogy nem írja oda a nevemet, mégis mindenki tudja, hogy rólam van szó.
2008. szept. 23. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nehéz dolog... Becsületsértésért elviekben fől lehetne jelenteni, de mivel nincs rá teljesen konkrét bizonyíték, hogy téged bántalmaz verbálisan, ezért nem hiszem hogy sokra mész vele. Szerintem mindenképpen más megoldást kéne találnod.
2008. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha van bizonyítékod, hogy rólad van szó, akkor igen.
2008. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Irta, hogy nincs bizonyítéka!

Persze ettől még feljelentheti, csak nem indítják meg a nyomozást. Erre "privát" megoldások léteznek!

2008. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre a portál üzemeltetőjénél jelezd,törlik az üzeneteket,ki is tilthatják.
2008. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy nevszerint emlitsen. Ha egyertelmu az utalas, es mindenki Rad gondol, azzal eppugy megvalositja a ragalmazast. (Persze, csak akkor szamit ragalmazasnak, ha az allitasai valotlanok.)

De ha feljelented, azert ne szamits arra, hogy a rendorseg nagy eroket fog bevetni a nyomozas soran, mintha egy kettos gyilkossagrol lenne szo. Ha macerasabb bizonyitani azt, hogy a nev nelkuli utalasok Rad vonatkoznak, akkor valoszinuleg az lesz a vegeredmeny, hogy nem talaljak bizonyitottnak, es ezzel lezarjak az ugyet.

A rendorseg tobb ezres letszamhiannyal kuzd - foleg a fovarosban -, igy kisebb hordereju ugyekre nincs kapacitasuk.

Ha fel tudsz mutatni valamit, hogy ilyen sulyos hatrany ert az o ragalmazasa miatt, az nemileg novelheti a cselekmeny sulyat, es tobb esely van arra, hogy lesz eredmenye, de ha csak szimpla kellemetlenkedes, akkor nem hiszem, h. teljes megelegedesedre fognak foglalkozni vele.

:(

2008. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kommenteket! Sokat segítettetek!
2008. szept. 30. 21:00
 7/17 anonim válasza:
23%
Ha nem írja oda a nevedet és mégis mindenki tudja,hogy rólad van szó,akkor meg miért hisztizel? Rád ismertek az állításokból és ez a lényeg! Biztosan rossz híred van már,mert sok rossz dolog van már a hátad mögött és sok embernek tettél keresztbe,csak ezt nem írtad le ide. Téged is fel lehet jelenteni a rosszindulatú viselkedésed miatt,hiszen te is azt cselekszed,hogy a rossz hírét terjeszted annak a valakinek,akit fel akarsz jelenteni. Mindennek és mindenkinek van füle és hallja a rosszindulatúságodat.
2008. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
4%
Az előző válaszadónak: hogy te mekkora 'b' vagy!!! Azt sem tudod pontosan, mi a helyzet és ilyeneket írkálsz? Képzeld el, nekem is vannak ilyen 'jóakaróim' és velem is ezt csinálják, pedig nem vagyok egy rosszhírű ember. Elég nekik annyit írni, hogy a kis puccos szöszke Apuci BMW-jével..., és tudják, hogy rólam van szó, mivel kis községben élek, ahol mindenki ismer mindenkit és azt is tudják, hogy évek óta bántanak, mert jobb életem van, mint nekik. Nem feltétlenül kell rosszhírűnek lenni ahhoz, hogy ilyeneket írjanak rólunk és ránk ismerjenek!
2008. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A előző válaszadónak. De egy primitív ember vagy! Ha nem írják ki a nevedet,akkor honnan tudják,hogy te vagy akiről szó van? Mert írtó rossz a híred! És rossz ember vagy! Kis b.zi!
2008. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Úgy látom, nem volt elég világos egyes emberek számára, hogy honnan tudhatják a nevem említése nélkül, hogy rólam van szó. Talán el kellene olvasni mégegyszer a válaszomat, világosan le van írva, hogyan lehet mást bemocskolni anélkül, hogy a nevét említenék és rossz híre lenne. Elég, ha az ember kinézetére vagy foglalkozására vagy valamilyen tulajdonára utalnak (az én esetemben ugyanis erről van szó). És mivel mindenki tudja, hogy én vagyok a szöszke BMW-s vállalkozó, akire évek óta irigykedik egy h*lye p*csa, és ott próbál alám tenni, ahol tud, mindenki tudja, hogy rólam írta, amit írt, ami persze baromság. Valószínűleg a kérdezőnél is hasonló lehet a helyzet! Ennyire egyszerű, primitív emberke! Ha ismernéd az előzményeket és a körülményeket, lehet, hogy más lenne a véleményed! Addig meg szerintem nem kéne megszólalnod, ugyanis ez az oldal azért van, hogy segítsék egymást az emberek, nem pedig azért, hogy lehordhassák egymást és kiéljék bunkóságukat. Senki sem kíváncsi az efféle megnyilvánulásaidra! Kívánom, hogy legyen neked is egyszer egy \'jóakaród\' és majd megtudod, mire képes az ilyen! Bár, a válaszodból ítélve te magad is ilyen \'jóakarója\' vagy valakinek, mert kötekedni tudsz, hasznos dolgot mondani nem!
2008. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!