Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetek vkit azért,...

Feljelenthetek vkit azért, mert csúnya dolgokat állít és terjeszt rólam?

Figyelt kérdés
Egy közösségi portálon próbál bemocskolni és úgy, hogy nem írja oda a nevemet, mégis mindenki tudja, hogy rólam van szó.
2008. szept. 23. 16:28
1 2
 11/17 anonim válasza:

Oké te okoska! Bölcs vagy és igazságos! Csak,hogy tudd nekem már volt egy jóakaróm úgyhogy ne kívánj ilyesmit nekem mert a rossz kívánság akár még vissza is szállhat rád. A jóakaróm teljesen kisemmizett mindenből és máig is azon mesterkedik,hogy hogyan tegyen alám és mindenféle előzmények nélkül feljelentget kölömböző hatóságoknál és folyamatosan zaklat,követ és ott mocskolja be a nevemet ahol csak tudja,úgyhogy ne gyere a jókívánságoddal nekem. Rosszat nem tettem a jóakaróm ellem,csupán annyi volt a bűnöm,hogy fellázadtam ellene és a jogos örökségemet akartam visszaszerezni törvényes úton,de a jóakaróm ügyvédeket lefizetve mindezt megakadályozta. Az összes rokonomat ismerősömet ellenem fordította és a munkahelyemről is kiakart rúgatni,de odáig nem ért el a keze.

De azért a te bajod a legnagyobb ugyebár! És köszönöm,hogy őszinte voltál. Ebből is látszik,hogy bármenyire is próbálod takarni te sem vagy külömb más egyszerű embernél és kimutattad a fogad fehérjét.

2008. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nos, akkor te is tudod, mit meg nem tesznek az ilyenek, ha mást sárba akarnak döngölni és te is járhattál volna így, hogy téged is épp egy közösségi oldalon próbálnak bemocskolni. Sajnálom, ami történ veled (ha tényleg úgy van, ahogy írtad, hogy te 'ártatlan' voltál), és nem próbáltam én semmit takargatni, azért válaszoltam neked ilyen hangnemben, mert te is írtál egy bizonyos választ egy bizonyos hangnemben és persze sajnáltam szegény kérdezőt, mert lehet, hogy ő is tényleg ártatlan, te pedig szépen letámadtad. Lehet, hogy van neki éppen elég baja, segítségért fordult ide, és erre itt is csak ilyen válaszokat kapott...
2008. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én pont ez ehhez hasonló dolgok miatt töröltem myvip,iwiw profilomat.Az egész arról szól hogy láthatsz minél több a számodra válogatott reklámot.
2009. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Te is csináld ezt vele, de valszeg ő hűdeügyinek hiszi magát, mivel már egy idje csinálja.már elbízta magát...nem fontlja meg a lépéseit...te is csináld ezt, csak te légy agyafurtabb, ravaszabb, jobb, eszesebb!Velem is ki akarnak cseszerinteni, mert régen hülyegyerek voltam, most meg nagyon menő lettem, menőbb, mint a néhai középiskolai sztárok voltak(most az egyetemen mindenki ismer és kedvel, a suliban nem ez volt).....és rólam is terjesztgetnek minden félét...Nézd meg a death note 2 c. filmet (a mozifilmet, ne az animet) és rájössz, h miről beszélek...ravaszság, agyafurtság...próbáld előre látni, h mit fog tenni...
2010. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jah...és mondom...ügyesen....igyekezz nem hibázni...nagyon óvatosan...senkinek ne beszélj a tervedről, stb...ha ketten tudják, az már nem titok...tehát gondold végig...ha te ezt teszed, akk ő azt, akk te viszont amazt...de arra is gondolj, h mi van, ha máshogy reagál...legyen 2.3.sőt 4. terved,útvonalad is...esetleg mentőövek...vagy álje elé(telefon és fülhallgató a nyakadon-ez fontos), aztán kérdezgesd, h miért teszi ezt stb....de közben legyen bekapcsolva persze a hangfelvétel....aztán tedd fel a saját oldaladra!
2010. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ez nagyon tuti! Köszi! :)
2010. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

önjelölt nyomozó vok a baráti körömben :)))) de tényleg...annyi mindenre tudok ésszerű magyarázatot\megoldást találni, h már nekem fáj :))))

Nem vok vmi öntelt bonobo, csak....nem is tudom...most hasonló helyzetben vok és azért tudom, h mit kell csinálni

2010. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!