Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennyit ér a magyar rendőrség?

Ennyit ér a magyar rendőrség?

Figyelt kérdés

Szüleink elmentek otthonról, öcsém szülinapi bulit rendezett, én meg elmentem haverokhoz ( szülők engedélyével ). A szomszédoknak előre szóltunk, hogy hangosak leszünk, előre elnézést kérünk.

Az adott napon én el is mentem este, 4 haverommal meg a barátnőinkkel. Nem ittunk ( én amúgy is kocsival voltam ), beszélgettünk.

Éjfél körül hívott a szomszéd ( 2 házzal arrébb lakik, szóltunk neki is előre ), hogy szóljak az öcsémnek, hogy halkítsanak, mert nem éri el. Normálisan viselkedtem ( a szomszédunk nem az ), szóltam öcsémnek, aki mondta hogy halkítanak.

5 perc múlva újra hívott a szomszéd, dühösen, hogy ha nem halkítja le a zenét, átmegy és megveri az öcsémet.

Erre én a haverokkal kocsiba ültem, 10 perc alatt odaértünk a szomszédhoz, számon kértük ( közben már láttuk, pontosabban hallottuk hogy alig hallatszik a zene ) hogy miért fenyegetőzik, normálisak voltunk, stb ( mondjuk a 3ból 2 haver azért jött, hogy engem türtőztessen, mert rohadt dühös voltam ). Ekkor hívott a barátnőm, hogy beszélt a rendőrökkel, ne csináljak semmi hülyeséget, mindjárt kiküldenek valakit.

Ez volt a sztori és most jön a kérdés: a rendőröket 10-12 perc volt elérni, további fél óra volt amíg kiértek.

Ha én nem én vagyok és nem kultúráltan beszélek, akkor mi van? Háromnegyed óra alatt odamegyek, megverem ÉS megölöm aki fenyeget, továbbá elrejtem a hullát és elhúzok, mintha misem történt volna. Persze nem ez történt.

Ennyi a magyar rendőrség? Előre szólhatok, hogy megyek megverni valakit, még van fél órám?

( Természetesen feljelentettük a szomszédot, de a kérdés nem erre vonatkozik. )


2016. máj. 4. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezért miért kellett rendőrt hívni? Nem értem.


A 107-es telefonszámot hívtad? Mert ha nem az a baj, a 112 call centerben csörög, onnét mire átmegy a hívás.... eleven példa a tolvajkergetők utolsó videója... a 107-et kell hívni ha nagy a baj, ha dumcsizni akarsz és ráér a baj akkor 112..

2016. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a háromnegyed órából 35 percet azzal tölöttek a rendőrök, hogy feltápászkodtak a röhögéstől. "Brühühü, azt mondta valaki, hogy megveri az öcsémet..." :-D Ne haragudj, de ez szánalmasabb, mint a szomszéd. Aztán honnan tudod, hogy nem csak nem sokkal hamarabb halkította le öcsi, mint ahogy te odaértél?

Eleve nehéz lenne egy hangpróbát tartani? 2 házzal arrébb az azért már nem a vicc kategória hangerő tekintetében.

2016. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Ha két házzal arrébb 10 percig tartott az út autóval, akkor az jó buli lehetett, vagy szép nagy házak vannak arrafelé :)


Értelmes ember nem veri meg a másikat, nem öli meg a másikat, a többinek meg tilos. Nyilván nem állhat minden ember mellett két rendőr, hogy a pszichopatákat visszatartsák. Mellesleg megölni egy embert és elrejteni a hullát 5 perc is bőven elég, nem tudom mit szarozol vele fél órán át.

2016. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Husikám, a rendőrség nem a ti privát pszichiáteretek, aki a te begőzölt fejedet lenyugtatja! A feljelentés pedig csendháborítás miatt oda-vissza fog működni! Apád nagyon fog örülni nektek...
2016. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, látom nem egyértelmű.

1: két házzal lakik a szomszéd arrébb, mint mi. De én akkor másik városban voltam a haveroméknál, tehát a szomszéd maradt otthon, a szüleimnél.

2: kertes ház, nem 200 m szélesek a telkek, nem hangos ha hallatszik a zene.

3: nem tudom miért hívta ki a barátnőm a rendőröket. Nem voltam ott.

4: tényleg nagyon ideges lettem ( idegállapotba vótam ), mert az a szomszéd nem normális. A közvetlen szomszéd macskáját megmérgezte, mert átment az udvarába. Kinézem belőle, hogy ilyen hülyeséget csináljon

Ettől függetlenül háromnegyed óra volt az egész, ennyi idő alatt baj is történhetett volna.

2016. máj. 4. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 1# a 107-es hívószám már nem él. Csak a 112-őn lehet elérni a rendőröket.
2016. máj. 4. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem értek hozzátok oda időben, mert máshol is hangos volt a zene, netán mások is bejelentették, hogy mennek bankot rabolni, meg garázdálkodni.
2016. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5/7 Időpont ma 20:11


"1: két házzal lakik a szomszéd arrébb, mint mi. De én akkor másik városban voltam a haveroméknál, tehát a szomszéd maradt otthon, a szüleimnél."


Mit keresett a szomszéd a szüleidnél? :-P Najó, kukacoskodom most, nyilván a testvéredet akartad írni.


Arról meg kérdezd meg a barátnődet miért hív ki ilyenért rendőrséget... Feljelenti továbbra is nevetséges döntés. Egyébként igen, ilyen hülyeségre ilyen későn érnek ki.

2016. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!