Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Engem is kifognak hallgatni?

Engem is kifognak hallgatni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy jo kategoriaba irom-e,de belekezdek. Na,szoval az a helyzet hogy loptak penzt az osztalytarsaimtol. 4 embertol loptak,a penz erteke osszesen kb.6000ft volt. Termeszetesen szoltak az osztfonek. Az igazgato pedig azt mondta hogy nyilvan nem soporheti szonyeg ala a dolgot. Szoval feljelentes tesz ismeretlen tettes ellen. A rendorok pedig felveszik majd a jegyzokonyvet.

Vajon velem is fognak beszelni?(tolem nem loptak,csak oszttars vagyok). Vajon bunugyi nyomozo vagy jaror jon ki? Es hogy zajlik egy ilyen nyomozas? A valaszokat pedig elore is koszonon.

16/L



2016. máj. 5. 15:16
 1/3 anonim válasza:
0%
szerintem nem fognak:D
2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Akkor is ezt mondanád, ha mondjuk egy ismerősöd lesz egy betörés szemtanúja és ha kérdezi tőled, hogy "Engem is ki fognak hallgatni?"

Erre te meg hogy "Áh, dehogy!"? :D

2016. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kihallgathatnak, de nem valószínű. Majd kiderül, de ha ki is hallgatnak akkor sem kell tartanod tőle. Csak pár kérdést tesz fel az illetékes nyomozó és vége is. Sehol nem lesz nyoma, hátrányod nem származik belőle az életben.
2016. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!