Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tennétek ha a nyílt utcán...

Mit tennétek ha a nyílt utcán egy szembejövő minden átmenet nélkül belétek rúgna? És vajon mi ilyenkor a helyes válasz viselkedés?

Figyelt kérdés
A rendőrségi ajánlás is érdekel, ha valaki tudja.
2016. máj. 12. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen erősen tenné ezt., meg, hogy milyen bőrszínű az illető.

'Ha fehér tenné ezt akkor visszarúgnám majd elgáncsolnám vagy betörném az orrát.

Viszont ha sötétebb bőrű teszi ezt akkor én azonnal elmennék attól az illetőtől minél távolabb, mert ha visszaütök akkor börtönbe kerülök, mert bántalmaztam egy ártatlan kirekesztett kisebbségit.'


Bőrszín mióta dönti el, hogy védekezek-e vagy sem?

Illogikus.

2016. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne,hagyd magad....Hát igen ki lehet az embernek állnia magáért,ha kell olya közegben,ahol ismerős,munkahely,iskola,stb,de egy idegennel szemben miért kellene kiállnom?

Aki eleve csak úgy random belerúg egy idegenbe az úton,annak nincs ki a 4 kereke...

2016. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Levizelném.
2016. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ha barnának ütsz vissza ezer jön rád bicskával.


Ezért számit a börszin.


Amugy én is ép ettől tartottam, ha ujra összefutok vele Így azt hiszi bármit megtehet...


Az ilyen csak az erőszakból ért.

Találó hogy nincs ki mind a néégy kereke, a baj az hogy az ilyen ha alul marad sirva hiv végül rendört és én leszek a hunyó...


Szóval nem egyértelmű mi a jó megoldás.


Elméletben valóban az oda****ni neki egy jó nagyot s abból ért az ilyen de ugye...

Itt is meséltem 2 perccel később rendőr járt arra ha ezt teszem lehet még most is bent ülnék...

2016. máj. 13. 18:19
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

'Ha barnának ütsz vissza ezer jön rád bicskával.'


És ha rajta kívül nincs senki?

2016. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

'Találó hogy nincs ki mind a néégy kereke, a baj az hogy az ilyen ha alul marad sirva hiv végül rendört és én leszek a hunyó...'


Lekeverhetsz egyetlen pofont, nem jön el miatta a világvége. Különben is, te csak véded magad.

2016. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ennék egy fagyit!
2016. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
telefon kamera
2021. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!