Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyet lehet? Ez számomra egy...

Ilyet lehet? Ez számomra egy kicsit vicces volt

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap voltam tanúként a rendőrségen, egy panellakásos történet miatt(nem mennék bele,mert nem ez a lényeg) tehát tegnap bementem a pécsi rendőrkapitányságra, és ott egy hadnagy fogadott engem(kb 25-27 éves lehetett) és a ruházati stílusa eléggé meglepett, trikó,melegítő nadrág, és nike sportcipő.

Így öltözködhetnek a rendőrök? én egy szolid ing,fekete szaggatott farmerbe mentem be, de a stílusa is tök jó volt, tök közvetlen volt,szimpatikus volt az ügyhöz való hozzáállása.


2016. máj. 26. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az alapkérdés, hogy a szakmai részét a célnak megfelelően, hatékonyan végezte-e. Ha igen, akkor a többi lehet meglepő, a szokványostól eltérő, de inkább kreativitásra vall és nyitott szellemre. Ami jó.

Ha viszont a szakmai rész csapnivaló, akkor el kell gondolkodni, hogy esetleges képességeit vajon mire is használja.

Egy jó rendőrnél én örülnék az ilyesminek. Könnyebben teljesül a "szolgálunk és védünk".

2016. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ilyen öltözködésért nem szólnak neki a nagyobb beosztású emberek, amúgy megnéztem,hogy mit jelent a hadnagy "titulus" ahhoz már nem elég a középiskolai végzettség.
2016. máj. 26. 10:09
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem titulus, hanem rang.
2016. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem zárójelbe :D
2016. máj. 26. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja oké :D de amúgy az nem lehet, hogy épp előtte volt futni vagy kondizni?
2016. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D mondjuk még egy kis írás is volt a karján(tetkó)
2016. máj. 26. 10:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rang, hanem rendfokozat. Másodszor érdekesnek érdekes, mert a nyomozó ruhanorma besorolásilag polgári, azaz azt vesz fel amit akar, az már más kérdés hogy szúrja e a szemét a kapitánynak. Ha nem, akkor lehet benne.
2016. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Rang, rendfokozat ugyanaz.
2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rangja az a bárónak volt ;)
2016. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:):) Koszonom a valaszokat
2016. máj. 26. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!