Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akinekn eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinekn eddig beszólogattam (számomra vicces) dolgokat es tetszik nekem. Ezt hogy lehet kikuszobolni hogy ne utaljon?

Figyelt kérdés
Ez ugy kezdodott hogy ev elejen volt baratja es szakitottak kesobb. nekem miota nincs baratja tetszik. eddig folyamatosan beszologattam neki es megutalt.annyira nem tetszett neki ahogy beszoltam.ezt szeretnem jova tenni hogybne utaljom es hogy jarjunk esetleg. otletek? hogy kozelitsem meg? hogy szoljak hozza? mit mondjak neki? kort es nemet is irjatok (14/F

2016. jan. 12. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem csak ugy lehet ezt kiküszöbölni ha tisztába vagy az érzéseivel. meg kell tudnod hogy egyáltalán szeretne e látni még téged mert ha nem nem kell eröltetni.

ha viszont szeretné "ujrakezdeni,, a barátságot akkor nem kell egész nap bokolni hogy kiküszöböld mert "ujrakezditek,, ezért csak minndent átlagosan :D és amikor jol jönnek ki a helyzetek be lehet probálkozni.

a legfontosabb az hogy beszélj vele mert neki furcsa lesz ha hirtelen változol meg

2016. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) ment a zöld pacsi...
2016. jan. 12. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bocsanatot is illene kerned mert a számodra nem jelenti azt hogy a számára is vicces... Tiszta lappal kene kezdeni és kedvesnek is kene lenni vele...
2016. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!