Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális, hogy még ennyi...

Normális, hogy még ennyi idősen is ilyen sűrűn felkel éjszaka?

Figyelt kérdés

Öcsém sosem volt jó alvó,most lett 9 hónapos és üvöltve ébred éjszaka. Legjobb esetben is 2 órát alszik, volt olyan időszak mikor félóránként felkelt.

Össze van tolva a kiságy anyumék ágyával,így ahogy felébred,rögtön feltudják venni, de így is ordít, nehezen alszik vissza, és legkésőbb 2óra múlva kezdik elölről, egészen reggelig.

Eddig nagyon bosszantott, hogy engem is felébresztett éjszaka egy darabig, ráadásul érettségi előtt állok.

Most viszont már ijedtség van bennem, hogy ennyi idősen is ilyen sűrűn felkel, napközben sem alszik sokkal többet.

Kihez lehetne fordulni? Mi lehet a probléma? Később ebből ugye nem lesz baja?

18/L



2016. febr. 14. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez gyerekeként változó. Van, amelyik pár hetes korától 10-12 órát lehúz egyben. A másik véglet az öcséd.


Néha a szülők tolják el, mert egy normális felébredést, ami felnőtteknél is előfordul, nem hagyják, hogy magától visszaaludjon, hanem azonnal felkapják.

Hogy nálatok mi a pontos helyzet, azt nem lehet tudni.

2016. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fogzás lehet a probléma meg bármi más, de én fogzásra gyanakszom.
2016. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ugye csak napközben látom,hogy ha mocorog akkor megsimogatják a hátát,hogy visszaaludjon.
2016. febr. 14. 22:53
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta a fogára gondolunk,körülbelül ősz óta.

Előtte pedig hasfájós volt.

2016. febr. 14. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éhes? Az én lányom is gyakran felkelne, ha nem etetném meg éjszaka. Így viszont kihúzzuk 1-2 felkeléssel.
2016. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha uvoltve felriad az fogzas lesz. Sajnos nincs mit tenni, ez eltarthat honapokig.

Fuldugot probalj, hogy ne kelj fel.

2016. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
"Kihez lehetne fordulni? Mi lehet a probléma? Később ebből ugye nem lesz baja? " Ha féltékeny vagy az öcsédre, ne legyél az! Neked is lesz majd gyermeked, most legalább megtudhatod milyen felnevelni egy picit, és nem leszel tapasztalatlan. Semmi baja a gyerkőcnek.
2016. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
7-es! Te nem vagy képben!
2016. febr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

ennyi idősen még bőséggel belefér. még évekig belefér, hogy gyakran kel éjszaka. az üvöltés pedig azért van, mert mondani nem tudja.


én nem látom, hogy itt bármi gond lenne azon felül, hogy nem tudjátok kipihenni magatokat. mondjuk érettségi évében ez is elég nagy probléma :o

2016. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van, hogy megeteti anyu éjszaka, amúgy is nagyon szereti a hasát. :D

Kedves 7-es. Nem tudom melyik részből jött le az,hogy féltékeny vagyok az öcsémre. Nem,nem vagyok hozzászokva a kisgyerekekhez ez tény, új ez a dolog nekem, de 9 hónap után aggasztott a dolog, hogy nem bír huzamosabb ideig aludni nappal sem és, hogy ebből később nem e baja lesz, a neten olyanokat írtak, hogy epilepsziát okozhat a kevés alvás.

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

2016. febr. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!