Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz az, hogy kötelező friss...

Igaz az, hogy kötelező friss jogsisoknak kitenni az autójukra a T-betűt, külömben megbüntett a rendőr?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, de ajánlott. Talán így jobban odafigyelnek rád a "gyakorlottabb" sofőrök.
2010. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kötelező.


nekem az oktatóm anno azt mondta, ha kiteszem, akkor a bénázást a legtöbb autós jobban elviseli, viszont arra is számíthatok, hogy leszenk jópáran, akik meg vérszemet kapnak majd tőle és direkt szórakozni fognak velem, úgyhogy döntsem el, de szerinte jobban járok, ha kiteszem.

2010. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem kötelező, de azért érdemes, mert a többi társad az úton némileg elnézőbb lesz veled, ha elkövetsz egy-két kisebb bakit.
2010. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Elfogadott alternatíva a kitett T betű helyett a hosszú szőke paróka is. (nem csak friss jogsisoknak) :)
2010. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem kötelező! Nekem most egy éves a jogsim,és soha nem volt kinn! Pedig igazoltatásom is volt! Egyébként sok esetben csak arra jó,hogy levillognak,kielőznek,meg legyorsulnak a "gyakorlottabbak"! Aztán némelyik hoppon marad a mazsolával szemben... :) De ha úgy érzed,hogy megnyugtat,akkor tedd ki mindenképp!
2010. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erről az oktatód kérdezd meg, h a Kreszben van e ilyen meghatározva, ha nincs akkor biztos, h nem kell, mert ilyen rendőri tv. nincs.

Meg igazából nem is érdekel, ilyen hülyeség miatt biztos h nem fogok senkit megbüntetni.

2010. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én most járok kerszre hónap végén vizsgázok, és nekünk az oktató azt mondta h nem muszály, csak azért ki lehet tenni, h akik a közlekedésben részt vesznek azok figyelmesebbek lesznek velünk, ha esetleg vmit elszerencsétlenkedünk ott előttük.
2010. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt bírom a legjobban amikor megy a 10 millios luxus auto és kint van a nagy T betű :):)De sportkocsin is láttam már:)Szerintem nyugodtan kirakhatod,nem árt az óvatosság!
2010. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudtommal nem kötelező de ajánlott. Sokkal elnézőbbek és kedvesebbek(persze nem mindenki) de besorolásnál is esélyesebb hogy beengednek és elnézik a bakikat.
2010. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!