Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr ellen tehetek följelent...

Rendőr ellen tehetek följelentést?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, csak az a baj, hogy rendőr. Ha följelentem, azzal is ugyan úgy foglalkoznak majd, vagy rendőr ellen nem lehet följelentést tenni? Konkrétabbat nem merek írni, mert félek, hogy fölismerne valaki, de remélem így is tudtok segíteni!

Köszönöm a válaszokat!


2016. jún. 17. 19:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr ellen tehetsz följelentést.
2016. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Viszont menj az ügyészségre, mert ha a rendőrségre mész ott elsumákolják.
2016. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ügyészségen is elsumákolják. De bárki ellen lehet. A rendőr is ember, szóval ő sem kivétel rá is vonatkoznak a szabályok. Az már egy másik dolog, hogy mennyire fogsz meni vele, mert ebben az országban egymás útjait szépen egyengetik ezek.
2016. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, ettől félek, amit ti is írtatok, hogy elsumákolják... De azért köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 17. 20:06
 5/26 Alain Delon ***** válasza:
Persze, hogy tehetsz, csak nem ugyanaz, ha ellene mint magánember ellen vagy mint rendőr ellen teszel feljelentést.
2016. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt most nem értem...
2016. jún. 17. 20:16
 7/26 anonim ***** válasza:

5-ös azt akarta kifejezni, hogy egy rendőr ellen: 1. Bemész a bíróságra és feljelented mint embert. Vagyis, eltekintve a foglalkozásától, személyes problá

éma. Teszem fel, ha kőműves lenne, akkor is el tudta volna követni azt, amiért feljelented. 2. Rendőri visszaélést követett el, vagy olyan kihágást, amit teszem fel egy rendőrnek nyílik esélye csak megtenni. Ilyen esetben a rendőrségen tehetsz panaszt hivatali visszaéléssel. Akkor úgy mózerolod be mint rendőr.

2016. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A katonai ügyészségre menj, ott meghalgatnak és nagy valószínűséggel kivizgálják a dolgot.
2016. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ja, már értem. :) Hát csak én ezt nem tudom eldönteni hogy ez most melyikbe tartozik...
2016. jún. 17. 20:29
 10/26 anonim ***** válasza:
Mondom a katonai űgyészségre menj. ha a rendőrségen teszel feljelentést nagy valószínűséggel elkenik a dolgot.
2016. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!