Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Muszáj minden magyar EB meccs...

Muszáj minden magyar EB meccs után a főváros közlekedését megbénítani? Miért nem tesz rendet a rendőrség?

Figyelt kérdés
Eléggé felháborító hogy a drukkerek és szurkolók az utat elzárva és hangoskodva vonulnak! Arról nem beszélve a villamosra felmászva meg buszmegállókra, más esetekben ezért rögtön szabálysértés és bírság! Ilyenkor miért nem? Miért nem tesznek semmit a rendőrök?
2016. jún. 18. 20:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Igy van csend legyen a tobb tizezer embernek mert azt a nehany begyepesedett focigyulolot zavarja az unneples meg hangoskodas! Mit kepzeltek hogy orulni mertek ezeknek a tortenelmi pillanatoknak?!
2016. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom kérdező.. Miért fáj, hogy ha valaki így adja ki az örömét?
2016. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Tudod az úgy szokott lenni hogy 10 emberbõl 8 nak tetszik valami kettõnek nem a a kettò alkalmazkodjon a többséghez és ne fordítva. Vagy szimplán baloldali vagy és akkor meg kár a szót fecsérelni rád. Minket se zavar a Dk vagy Mszp nagygyûlése
2016. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként gondolj bele Berlin a világ legélhetetlenebb városa a te szemszögedbõl nézve.
2016. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Én utálom a focit kérdező, de a sikereinknek ettől függetlenül örülök. Hajrá Magyarország, csak így tovább fiúk! Ráadásul biztos vagyok benne, hogy csak egy ócska provokatőr vagy, aki egyrészt otthon ül (és nem közlekedik), másrészt nem is hallja a tömeget.
2016. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Legalább ezt a kis örömöt hagyd már meg nekik.
2016. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Egy DÖNTETLEN mérkőzést (amit öngóllal segítettek) így ünnepelni?! Még ha nyertünk volna még megértem.

Arról nem beszélve mikor a migránsok vonultak a városban az meg sokaknak baj volt. Ez most nem az...érdekes.

2016. jún. 18. 21:45
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
Mióta van olyan szabály, hogy Magyarországon a törvények csak akkor érvényesek, ha tízből nem ellenzik hétnél többen? Igenis meg kell bírságolni, mind a bejelentetlen tüntetést, mind a buszmegállókra felmászókat. Ha nem ezt teszik, akkor csendesen asszisztálnak a rendőrök egy teljesen más államformához, ami az anarchizmusra emlékeztet engem.
2016. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 tetro ***** válasza:
84%

Szerintem az hogy ilyenkor leáll a város, azzal semmi gond. Örömünnep, ez van. Mondjuk nekem a Prieddal vagy a Critical massal sincs bajom. Csak hogy ne legyen kettős mérce...

Viszont aki a villamos tetejére mászik az Darwin díjas.

2016. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igenis baj van vele. Ahogy azzal is, hogy vedelnek végig, miközben egyébként tilos közterületen inni, mert meglátják a gyerekek.
2016. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!