Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes rendőrnek menni?

Érdemes rendőrnek menni?

Figyelt kérdés
Érdekel a rendőri hivatás de azt mondják hogy ne menjek mivel nagyon büokratikus meg éhen lehet halni a fizetésből, és bunkók a parancsnokok.

2016. júl. 18. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Van több rendőr ismerősöm mind szeretik csinálni amit csinálnak bár az utóbbi időben sokat küldik le őket a déli határra de kibírható. Éhenhalni nem fogsz ez atipikus magyaros ”jajj nekem de szegény vagyok én nem tudok évente új tévét venni hanem csak háromévente
2016. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Az én fiam rendőr. 23 éves, őrmester, a fizuja kb 160-170ezer nettó, plusza a juttatások. Szereti a munkáját nagyon, volt már a határon is, ott sem vészes a dolog, sőt annyi kaját kapnak, hogy dobálják ki, nem tudnak mit kezdeni vele. Ha lent van mondjuk egy hétig, az plusz 40ezer kb. Én nagyon örülök, hogy rendőr lett, előtte kereskedelmi szakközépben érettségizett, most jobb lenne havi 80ezerért a belét kidolgozni egy áruházban?
2016. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 20. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!