Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit keresnek manapság a...

Mennyit keresnek manapság a rendőrök és minek érdemes azon belül tovább menni?

Figyelt kérdés

Minek érdemes tovább menni szakmán belül?és melyik mennyit keres?

-Közrendőr

-Közlekedési rendrőr

-határvédelmi rendőr

-bűnügyi rendőr



2016. aug. 9. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Hogy minek érdemes, az csak tőled függ, hogy mi érdekel. Hiába kezdenék én ódákat zengeni a bűnügyi munkáról, ha eleve olyan vagy, aki ki nem állhatja az irodában ülést. Mert akkor a bűnügyi munka nem feltétlen neked való.


A fizetéses kérdésre sem fogsz egzakt választ kapni, mert sok mindentől függ. Pl.: tiszt vagy tiszthelyettes, helyi/területi/országos szervnél dolgozol-e, hány és milyen szintű nyelvvizsgád van, milyen beosztásban/státuszon van.


De például, négy éves múlttal, egy közepes nyelvvizsgával bűnügyes tisztként, túlórák nélkül kb. 220-230.000 Ft-ot kereshetsz, nettó. De ebben is több paraméter van, ami egyénenként változó lehet.

2016. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hàt én bűnügyis szeretnék lenni pont ,de nem feltétlen akarok irodában ülni :/
2016. aug. 9. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minimálbért.
2016. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha megkapják a 130-at már nagyon örülnek :DD

Nem fővárosba szerintem meg még ennyit se.

2016. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a bűnügyi munka érdekel, akkor mindenképp az NKE-RTK-t javasolom.


Ha elvégzed, első körben irodába fogsz kerülni, és aktázni fogsz, de később kerülhetsz olyan helyre, ahol kevesebb az aktázás és több a "terepmunka". Ez rajtad áll, hogy milyen célt tűzöl ki magad elé.


A lehetőség megvan, hogy olyan munkát találj, ami megfelel neked, nyilván nem fogják rögtön tálcán kínálni. Egy pár évet addig le kell húzni, na meg persze, hogy némi közhellyel éljek, mindennek megvan a jó és rossz oldala is. Meg kell ezeket ismerni, és akkor fogod tudni, hogy mit is akarsz igazán.

2016. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még bőven előttem áll a döntés és gondolkozok is rajta nagyon, hogy melyik legyen, mivel már felvettek miskolcra. Nagyon szépen köszönöm a választ, és a tanácsot is! :)
2016. aug. 10. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!