Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hová fordulhatok és milyen...

Hová fordulhatok és milyen elégtételt kaphatok, ha úgy gondolom, hogy indokolatlanul bilincseltek meg, vittek be és tartottak bent vagy 8 órán át?

Figyelt kérdés
A 8 órának kb. felében bezárva egy cellába.
2016. aug. 21. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ miért vittek be
2016. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
Írd meg a 'neten.
2016. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy nagyobb vidéki város augusztus 20-i rendezvényén néztek zsebtolvajnak. Ahogy kivettem az egész sztoriból: szerintem rosszul azonosítottak be vallomás és/vagy kamerafelvétel alapján.

Gyanúsítottként nem is hallgattak ki végül.

2016. aug. 21. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Előállítás során kellett, hogy kapj egy igazolást, amin rajta van, hogy panasszal élsz-e az intézkedéssel szemben. Nem volt ilyen?
2016. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kaptam, csak nem vagyok biztos benne, hogy ezek a jó szervezetek. Lehet, hogy ezek csak arra jók, hogy elmaszatolják az ügyet.
2016. aug. 21. 16:42
 6/8 corsair1969 ***** válasza:
Istenem de buta ember vagy te!Ha ennyire érdekel vedd a fàradtsàgot és olvass utàna hogy mihez van jogod ill mi is a kötelességed!Azt sem tudod gyökér hogy mit irtàl alà ill hogy miért is vittek be!Atomfizikàval ne kezdj el foglalkozni szerintem...
2016. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 corsair1969 ***** válasza:
Amúgy meg amit leírtál már kimereti a B:CS gyanúját!Ennek gyanújával bárki előállítható 8 órás időtartamra ami indokolt esetben 4 órával meghosszabitható.Mivel B.Cs elkövetésésvel gyanúsitottak igy a bilincs mint kényszeritő eszköz jogszerű. És az előállitó személyt tekjesen jogszerüen előállitó helységben helyezik el ami nem cella. A cella az zárka ami a böriben van ahol téged szöszi már rég leraboltak volna az öreg sittesek! Tehát miért is élnél panasszal??
2016. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a hozzád hasonló alsóbbrendű disznók úgysem csinálnának semmit. Éljen Győrkös István.
2019. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!