Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezeket a kislányokat azért...

Ezeket a kislányokat azért bilincselték meg, mert meg akartak szökni, vagy ilyenkor kötelező a karperec?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 12. 06:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert kötelező. És azért kerültek ü2 órára fogdába is. Jól bexaratták őket az biztos. D
2014. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Javítok : 72 órára
2014. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Kötelező. Nem is értem eddig hogy lehetett ezeket megúszni.. Mintha ez nem lenne bűn. Ebből majd észhez kapnak.
2014. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 acelsziv ***** válasza:
83%
ahogy anyuci mosdatja őket az valami hányinger. A lopás az lopás. Pont.
2014. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Anyuci persze hogy mosdatja őket, ez a dolga. De elég lett volna 72órára bevinni kihallgatásra, nem három napra. És majd fél év múlva lesz tárgyalás.
2014. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
A karperec is bizsu.
2014. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 acelsziv ***** válasza:
85%
te ötös.. a 72 óra az pontosan 3 nap :D
2014. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

"Ezeket a kislányokat azért bilincselték meg, mert meg akartak szökni, vagy ilyenkor kötelező a karperec?"


Minden egyes elővezetésnél kötelező a kézbilincs használata. Teljesen mindegy, hogy az elővezetendő kiskorú, vagy sem, teljesen mindegy, hogy emberölő, vagy súlyos testi sértéses vagy tolvaj, teljesen mindegy, hogy 50 kilós törékeny nő, vagy 120 kilós, drabális Kolompár Lala.

De ezt már kitárgyaltuk számtalanszor itt, gyaksin.

2014. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ötös vagyok. Azt akartam írni, hogy három órára, nem három napra.
2014. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Rosszkor voltak (loptak) rossz helyen.

Előtte változott a szabálysértési törvény, ha jól tudom azzal is, hogy fiatalkorút is őrizetbe lehet venni. A lányokon példát statuáltak, kicsit áldozatok lettek ebben. (Persze nem kell lopni sem.)

Elég lett volna őket néhány órára bezárni egy előállító helyiségbe, de az őrizetbe vétel túlzás. Mivel őrizetben voltak, a bilincs kötelező. Még csoda, hogy vezetőszár ("póráz") nem került rájuk. Amúgy szerintem a bilincs a megalázás része volt és szokott lenni más esetben is.

2014. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!