Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűnügyi nyomozó fizetése...

Bűnügyi nyomozó fizetése 2016ban 1 év szolgalat utan?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne hogy most mennyit keres egy nyomozó.

2016. aug. 30. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

"És mégis milyen juttatásokra gondolsz? Mert az elmúlt 8 - 10 évben inkább csak elvettek a kormányok, minthogy adtak volna bármit is.

Mert én nem 15 éves, cska 12 éve vagyok a pályán. Végig jártam a szamárlétrát. Rendészeti szakközepet végeztem, majd járőr voltam. Eleinte gyalogos, majd gépkocsizó. Azután munka mellett elkezdtem a rendőrtiszti főiskolára járni. Az első év elvégzését követően bűnügyi nyomozó lettem. A főiskolai diploma megszerzésével szemlebizottság vezető lettem. No a lényeg, hogy 12 év szolgálati viszonnyal, a hátam mögött, főiskolai végzettséggel, 2 nyelvvizsgával éjszakai, délutános és készenléti pótlékkal kapok - nem tagadom - 180.000 körül.

Tudom van akinek ez is sok, sőt vannak akik ennek felét keresik 3 - 4 műszakban. Csak érzékeltetni szeretném, hogy a 300.000 + 150.000 juttatástól igencsak messze áll.


A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/6 Időpont 2014-03-19 12:26 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

igen az ingyen lakás nem sok ? még mosópor pénz is kapnak a rendőrök és most a ingyen hitel.


A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/6 Időpont 2014-03-21 17:56 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

Maki81 nevű felhasználó válasza:


Ingyen lakás? - milyen ingyen lakás? Vagy netán a szolgálati lakásra gondolsz? Ami 5 évre nyújt megoldást és drágább, mintha albérletbe mennél?

Vagy a szálló? ami arra alkalmas, hogy aludj egy keveset két munka között?

Ha erre gondolsz, igen van ilyen. De az nem ingyen lakás.

De puszira - hidd el - nem vágnak hozzá senkihez egy lakást.

A mosóporpénzről most hallok először. Véleményem szerint az helyi sajátosság lehet. Elképzelhető, hogy a helyi önkormányzat ad valami kis aprót... Én személy szerint plusz juttatást éves szinten csak a ruhapénzt kapom, amivel kapcsolatbn folymatosan megtalálják a módját,hogy hogyan legyen kevesebb.

De a plusz juttatások felhasználást is számlával kell igazolni.


Az ingyen hitel - vagy munkáltatói kölcsön - pedig megint nem a rendőrség privilégiuma és közel sem biztos, hogy a megakpod és szinte biztos, hogy nem annyit amennyit igényeltél."

2016. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszban leírtak már nem élnek, mert azóta volt nekik fizetésemelés.

Nem tudom most mennyi, de egy totál kezdő kap vagy 230 nettót, a nyomozó meg szerintem fentebb van szal olyan 250. Plusz a nyelvvizsga, azzal olyan 265 minimum szerintem, de ezt úgy mondom, hogy rendőr haveromtól hallottam.

2016. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy darab középfokú nyelvvizsgával, túlóra és minden pótlék nélkül 231000Ft a nettó fizetés.
2016. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és mondjuk 10 év szolgálat után, 2 felsőfokú nyelvvizsgával?
2016. szept. 3. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
285000 Ft.a nettó ha tiszt nyomozóról beszélünk.
2016. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!