Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szóbeli szexuális zaklatásért...

Szóbeli szexuális zaklatásért megéri feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap este hazafelé indultam amikor egy férfi leszólított és szexuális utalásokat tett és követett az után is, hogy megkértem hagyjon békén. Ezzel megfélemlített, majd azzal ment el, hogy azt mondta: "Fogunk mi még találkozni ri*anc." A még nagyobb probléma az, hogy megtudta hol lakom...

Viszont szerintem a rendőrség egyáltalán nem foglalkozna ezzel a dologgal amíg tettlegesség nem történik. Jól gondolom?


2016. szept. 1. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

"Akkor már mondhatná egyből azt, hogy megerőszakolta, nem?"


Azt nem tudná behazudni, megbukna a vizsgálaton.

2016. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cska nagy volt a szája, de azért ha újra meglátod a környéken akkor mindenképp jelezd a rendőrségen és ők megmondják tehetnek-e valamit és mire figyelj.
2016. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen. Hol történnek ilyenek? Ugye 8-ker? vagy valami kis falun?
2016. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Érdemes bejelentést tenni, lehet, nem te vagy az egyetlen. Esetleg sűrítik a járőrözést egy időre a környéken.
2016. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
Ha még nem lenne, vegyél egy gázspray-t.
2016. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Paprikaspray-t vegyél.Az hatásosabb tud lenni,főleg ha pont a szemébe megy.
2016. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
A paprikaspray is gázspray, olyan, aminek a hatóanyaga a kapszaicin. Elvileg kkve, gyakorlatilag ez nem számít. De ha zavarja, akkor CR-t vegyen, azt elvileg is viselheti közterületen.
2016. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!