Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem foglalko...

A rendőrség miért nem foglalkozik olyan ügyekkel, amiben pl az iszlám állammal lépnek kapcsolatba xy emberek kortól nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 15:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
megáll az eszem,aztán meg sírnak hogy egyre nagyobb a terrorfenyegetés stb..
2016. szept. 7. 15:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel lazar janos es orban viktor foglalkozik a rendorsegnek mas a feldatkore.
2016. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy a "magánhadserege" se foglalkozik ezzel :D egy velejéig hiteles bizonyítékot mellékeltem a rendőrségnek,volt egy "jegyzőkönyv" szerűség..és a végére már a szappanoperánál tartottunk :D elég poénos,hogy a komoly ügyekkel egyáltalán nem foglalkoznak
2016. szept. 7. 15:37
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Miért tennék? Akkor is megkapják a havi fizetést ha egész nap a fánkzabáldában ülnek. Ugyanezért nem fogják el soha a bűnözőket sem, inkább félrenéznek, nehogymá' romoljon a bűnügyi statisztika...

Szerencsére tüntetőket félholtra verni, arra még alkalmasak.

Ja és 2 hét alatt rend lesz :DDDDDDDDDD

2016. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát körülbelül,de gyakorlatilag a fiatal lány az iszlám államnak továbbított halálos fenyegetéseket,ezeket be is vallotta..képekkel videókkal igazoltam..és azt is hogy radikális muzulmán lett belőle..egy hazafi keresztényből :DDDDD az ilyen dolgokat miért nem veszi figyelembe a TEK? :D
2016. szept. 7. 15:41
 6/17 A kérdező kommentje:
az olyan muzulmán csoportokat nézegetik,akik pont hogy elítélik a terrorizmust...sose az ilyen emberektől kell tartani :D hanem a kis visszahúzódó wannabe muslim/muslimáktól :D akik nem érzik fontosnak magukat a magyar államban..és az iszlám agyonmotiválta őket :D na ilyen személy a mi kis delikvensünk
2016. szept. 7. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:

Vallás, és szólásszabadság van, de figyelik őket nyugi, amint van valami konkrét rajta fognak ütni.

De azért ha valakinek más a vallása, vagy üres fenyegetőzést tesz, még nem kapcsolhatják le.

Viszont képbe kerül, aktája lesz.

2016. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Abba nem fognak beleszólni, ha őt éri baj külhonban, de amennyiben itt készülnek valamire, arról tudni fognak.
2016. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
itt konkrétan arról van szó,hogy ez a fiatal leány szíriába akart kiutazni az IÁ-hoz csatlakozni,ISIS toborzó videókat osztogatott neten,+elősegítette a terrorszervezetek térnyerését,Al-Nusra fronttól továbbított az IÁ-nak és így fordítva,ezeket fényképpel/videókkal is tudtam igazolni :D a BTK terrorcselekményekről szóló 316. paragrafusát megszegte..és a 317.paragrafusát is mivel nem fedte fel a hatóságok előtt tevékenységeit...egy elkövetett bűncselekményről van szó..miért nem veszik elő ilyenkor? :D óbégatnak balra jobbra hogy nő a terrorizmus drasztikusan így úgy amúgy :D aztán ha valaki pontos információkat nyújt be meg legyintenek rá...meg is érdemlik hogy terrorfenyegetés legyen,ha nemtudnak eljárni :D ismétlem,egy elkövetett BCS-ről van szó..
2016. szept. 7. 15:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Én azért nem vennék rá mérget, hogy nem foglalkoznak vele, ha kellően komolyan vehető a bejelentés.


Az megint más, hogy nem kötik az orrodra a megtett intézkedéseket, vagy nem vonulnak fel látványos módon, a Te igényeid kielégítésére tankokkal.


Azt meg elmondhatná a tisztelt troll, hol található "fánkzabálda" nevű hely, mert én komolyan nem találkoztam még ilyennel...

2016. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!