Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ellopnak tőlem egy fúrógépe...

Ha ellopnak tőlem egy fúrógépet, ami aztán kipróbáláskor halálra rázza a betörőt, akkor milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Pl véletlenül kilazult a belsejében a fázis a sorkapocsból és hozzáér a fúrógép fém burkolatához ami nincs leföldelve mert már évekkel ezelőtt buherálta valaki, honnan tudják megállapítani hogy valóban véletlenül lazult ki a vezeték és okozott tragédiát?

2016. szept. 7. 21:18
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
84%
Semmilyenre.
2016. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
A bíróság kitalálja majd hogy te vagy a hibás, és dutyi.
2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor mindig ki szokták írni, hogy "elméleti kérdés". :)


Gondolom itt is csak erről van szó, nem pedig arról, hogy megúszhatod-e, ha meg akarsz leckéztetni egy tolvajt?! :)

2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Max. felfüggeszttettre.
2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem szándékosan azon célból buherált a fúró, hogy a tolvajt agyon csapja az áram, akkor semmit. Jó lenne már felfogni, miért tekintik bűnözőnek a fagyállós gazdát.
2016. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Természetesen eszem ágában sincs ilyet tenni, valóban elméleti a kérdés.
2016. szept. 7. 21:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Most vonatkoztassunk el a fagyállós ügytől. De pl az általam leírt esetről hogyan állapítanák meg hogy szándékos volt avagy sem?
2016. szept. 7. 21:36
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Még sosem néztél meg csavarfejet? Biztosan nem fogod tudni úgy kilazítani, hogy természetes lazulásnak lássék.
2016. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Baluba ***** válasza:
87%
Ártatlan vagy, ameddig az ellenkezője be nem bizonyosodik. Jelen esetben nehezen képzelhető el, hogy bármit bizonyítani tudnának, akár szándékos, akár nem.
2016. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyat már láttam hogy érvéghüvelyből kicsúszott a sodrott vezetőér, az érvéghüvely a "csokiban" maradt a csupasz réz meg ott lógott, természetesen tróger szerelés eredménye volt és csak a vak szerencsének köszönhető hogy nem csapott agyon senkit. Jah és tegyük hozzá hogy a fém burkolat sem volt leföldelve, de ha nem én szereltem át hanem már így vettem, én bele sem néztem akkor csont nélkül meg lehet egy ilyet úszni?
2016. szept. 7. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!