Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Részegen vandálkodtam. Mire...

Részegen vandálkodtam. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ketten-hárman közterületen vandálkodtunk, romboltunk ittas állapotban.(természetesen megbántam).

Eléggé félek, hogy baj lesz mert sok térfigyelő kamera van a környéken és még szemtanúk is voltak.

Facebookon is híre terjedt a dolognak + még írtak is róla, illetve ismeretlen tettes ellen eljárást indítottak.

Ha esetleg megnézik a térfigyelő kamerákat rájöhetnek ki vagyok?

Mire számítsak? Féljek vagy esélytelen, hogy megtalálnak?


2015. dec. 13. 14:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem említettem, hogy én csak álltam ott röhögve, nem tettem semmit. Gondolom ez már változtat a dolgokon egy picit
2015. dec. 13. 15:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Most vandálkodtál, vagy nézted?
2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néztem de szerintem az is vandálkodásnak számít, hisz nem próbáltam őket visszafogni vagy korlátozni. Így "bűnös társ" vagyok.
2015. dec. 13. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi jóra.
2015. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bővebben? Hogy a francba találnának meg?
2015. dec. 13. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:

2015-öt írunk ember. Tudod ha az arcod kivehető onnantól kezdve már hamar meg fognak tudni találni, ennyi azért igaz a filmekből, hogy rendszerből pillanatok alatt kikeresik az azonos vonásúakat, onnan meg szűkítik szépen lakhely stb szerint.


Ráadásul mivel 3-an voltaktok ha egyikőtöket azonosítják, jóformán már csak attól függ, hogy a másik kettőt is kiadja vagy nem, de valszeg kiadja, tekintve, hogy enyhítőnek számít ha együttműködik.

2015. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 roly112 válasza:
1-5 évig terjedő. Ha jelen vagy az esetnél akkor is bűnös vagy. Szerintem szökjél külföldre.
2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
alkoholos befolyásoltság miatt nem bírtad józanul felmérni a körülötted folyó eseményeket, így nem számítasz pszichikai bűnsegédnek, hivatkozz erre. fogj mindent az alkoholra, te csak egy részeg voltál az utcán. ennyi
2015. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az,hogy ott álltál,és nem tettél semmit, önmagában jogilag nem számít garázdaságnak és rongálásnak, amit a haverjaid műveltek. Ráadásul a garázdaság vétség, nem bűncselekmény, a rongálás már lehet az. A "bűnsegéd" kifejezést felejtsük már el. Még a legszigorúbb rendőr vagy bíró is megérti,ha vandálkodó részegeket nem próbálsz meg megfékezni. Jól meg is verhetik az embert ilyenkor,ha beavatkozik,hiába a haverjaid. Ha lesz is ügy ebből,és korrekt lesz a bíró,max. felfüggesztettet kapsz,ha büntetlen előéletű vagy és 2 évre visszamenőleg nem volt semmi rendőrségi ügyed
2015. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem borult fel menóra és nem tagadtátok a holokausztot. Akkor igazából nem kell félni büntetésből. Én azt ajánlom ha be is hívnak a rendőrségre vagy kipába menjél oda vagy vald magad cigánynak az mindig enyhítő körülmény.
2016. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!