Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A migránskérdés óta tisztelik...

A migránskérdés óta tisztelik a rendőröket a jobboldaliak hogy a határon vannak, még 2010 előtt meg szidták őket. Hogy van ez? Nem kicsit nagy fordulás pár év alatt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

„Azért is különleges vendéget fogadtunk ma, hiszen ő az iszlám világból érkezett, és Európában ma nagyon sok helyen az iszlámtól félnek, sőt van, ahol ellenségnek is tekintik. Magyarország nem ilyen ország. Magyarország az iszlámot az emberiség egyik nagy szellemi és lelki alkotásának tekinti, amely sok százmillió embert segít hozzá, hogy az emberi élet létezésének magasabb értelméhez eljuthasson. Ezért mi az iszlámról is a tisztelet hangján beszélünk, és kívánjuk Egyiptomnak, hogy a saját kultúrája és vallása alapján sikeres lehessen.”


Orbán Viktor, 2015. június 5.


[link]

2016. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Ez mind tiszta számomra, igaz a jobberek túllépnek rajta majd egy lepontozással mert érvük nincs, az igazságot nem lehet cáfolni. De nem erről szól a kérdés.
2016. szept. 17. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Én szidom őket most is. Ha épp kirabolnak az utcán, természetesen sehol nincsenek, de ha egy kicsit rozsdás a biciklid, máris ott teremnek tízen.


Annyi vér meg egyiknek sincs a pucájában (Mi az a puca?), hogy nekiálljon Habony, Mészáros, Rogán stb. után nyomozni...

2016. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kerítésnél is mit csináltak? Semmit, hisz nem is nyúlhatnának hozzá senkihez "úgy" mert se a gyereke se a családja nem lenne többet biztonságban, már pedig rendőrnek a család az minden.

Orbán vagy Jobbik szimpatizánsok persze hogy tisztelik azt a sok bolondot, de egy semleges polgár aki nem tartozik semmilyen párthoz"ahogy én is", az rájuk sem néz.

2016. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen mi a furcsa?

Szerintem te magad se tudod, de nem baj.

2016. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A határon épp jól jártak el.Máshol még ilyet sem csinálnak.Egyébként meg Orbán politikája a migráns válsággal kapcsolatban ésszerű és helytálló-Nem értem,miért kell szidni,egy kicsit bele lehetne gondolni,hogy mi hogyan működik.
2016. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.
2016. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!