Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eljárás alá vont személyként...

Eljárás alá vont személyként megdönthetetlen alibim és tanúim vannak a cselekmény idejére. Megszüntetik-e ellenem ezek becsatolásával az eljárást?

Figyelt kérdés
Szabálysértési ügyről van szó,amihez közöm sincs. Az állítólagos cselekmény idején buszon utaztam egy másik városba,a szokásos járattal és buszsofőrrel. Kollégáim és más tanúim is vannak,hogy 30 km-re voltam a helyszíntől. Okiratom is van ami tanúsítja,hogy egy mobilszolgáltatónál számlámat fizettem be abban az időben. Másik megyében. Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. szept. 18. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Már megkaptad a válaszokat. Azóta felhívhattad volna az ügyintézőt.
2016. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztosan megtettem volna,de nincs ügyintéző... Milyen válaszokat? Még eljárás sincs,nem hogy ügyintéző. Csak érdeklődtem,hogy ha indítanának,akkor lehetséges lenne ez???
2016. szept. 19. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!