Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a családban volt egy...

Ha a családban volt egy magasrangú rendőrtiszt aki a 90es években halt meg, a hatóság családfakutatás indokkal kitud adni róla néhány információt? (Egyenesági leszármazottja vagyok)

Figyelt kérdés
elnézést,ha rossz helyen tettem fel a kérdést!
2016. szept. 19. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Családfakutatáshoz milyen információt akarnál róla?
2016. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt,hogy ki volt az édesanyja/édesapja és ígytovább :) +érdekelne a rendőri igazolványa is,ezt valahogy meglehet tekinteni a hatóság segítségével? :)
2016. szept. 19. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüleit, ha egyenesági leszármazottja vagy, neked is tudnod kell. De ezt az anyakönyvi hivatalban is megtudhatod, vagy ott, ahol megkeresztelték. A rendőr igazolványa nem kell a családfakutatáshoz, és az nála kellett, hogy legyen. De azért próbálkozhatsz.
2016. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hatóság rendszerében szerepel a neve,ott nemlehet megtekinteni? :) engem az igazolványa is érdekelne :D
2016. szept. 19. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazolványát már szerintem rég megsemmisítették.

A rendőrségen szolgálati aktája van, abban nem

lesz az igazolványról másolat, csak személyi

lap, HA egyáltalán hozzá tudsz férni. Ez sok

dolgon múlik.

2016. szept. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazolványát le kellett adni ha meghalt. Ha meg nyugállományba volt akkor alapból előtte. Szóval ezt már nem láthatod.


Személyi lapján meg ami nyilvántartásba lehet nem hiszem érdekes dolgokat tudnál meg. Főleg hogy az belső használatra volt alapból, max hogy mikor kapott jutalmat, kitüntetést és mikor léptették elő. BM-nél kutakodj és kérdezz, telefonálj.

2016. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld!köszi a válaszokat skacok!
2016. szept. 20. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!