Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha elkapják a Teréz Körúti...

Ha elkapják a Teréz Körúti robbantót, szerintetek védekezhet szabadlábon vagy erre semmi esély, megy a börtönbe azonnal?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra,hogy amit tett az nagy ügy,nem pedig egy piti és,ha elkapják és teljesen beismer mindent,elismeri a cselekedetét és teljes megbánást tanúsít és átérzi amit tett,és megfogadja,hogy többet ilyet a világon nem csinálna soha máskor,teljesen együttműködik és a szökés ,elrejtőzés,bűnismétlés nem áll fent valamint nem befolyásol senkit és nem nehezíti a nyomozást,hanem mindenben együttműködik,akkor védekezhet szabadlábon?


Sőt,ha amit leírtam is mindent úgy csinál,lehet hogy ha ítélet lesz is kap egy felfüggesztettet és egy percig sem látja a bőrtönt így?


Valamint,ha elkapják és kihallgassák,lehet nem fognak vele ott a rendőrségen olyan normál hangnemben beszélni vele,hanem kicsit durván?


Ha együttműködik ,akkor esetleg emberi hangon beszélnek vele?


Mik így az esélyek?



2016. okt. 4. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom te milyen emberismerő vagy, de aki bombát robbant a nyílt utcán élő emberek között, az nem beszámítható.


Én mondjuk nem a börtönbe dugnám, hanem az elmegyógyintézetbe.

2016. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gotland ***** válasza:
100%

Bújócskázik hetek óta a rendőrséggel és szabadlábon védekezzen?

Szerintem ha egy zacskó szotyit lopott volna csak el, és két hétig füstöt játszik, utána akkor sem engedték volna szabadlábra egy jó darabig.

2016. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Dehogyis. Megy a fegyházba élete végéig.
2016. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ha elolvastad volna a BTK-t, ott láthatnád, hogy ezért 10 - 20 évig terjedő börtön jár, vagy életfogytiglani szabadságvesztés.


Legenyhébb esetben 10 év börtön és igen, azonnal elzárják majd, ki van zárva a szabadlábon védekezés.


"Mik így az esélyek?"

10 év börtön, ha nagy szerencséje van.

2016. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem adta fel magát azonnal, így szerintem a 10 év börtön ki van zárva, valószínűleg többet kap majd, a 20 év a reális.
2016. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint anno az móri mészáros ügy volt. Óriási hype meg médiafelhajtás. Minimum példát fognak statuálni vele, és mindenütt a címlapon lesz. Ha elkapják... Ha nem, majd bekaszniznak valakit ártatlanul, csak le lehessen tenni valamit az asztalra.
2016. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!