Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ma éjfélkor kint futok az...

Ha ma éjfélkor kint futok az utcán, mennyi az esély arra, hogy megállít a rendőr igazoltatni?

Figyelt kérdés
Bicska van nálam, de 8cm-nél rövidebb.

2014. dec. 31. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs is jobb dolog, mint bicskaval futni. Max beled all, ha elesel.
2014. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kerdes nem arra vonatkozott, hogy mit gondolsz rola, de koszonom a figyelmeztetest. A bicska viseleset azert irtam meg, hogy nem problema-e, nem fogjak-e elvenni, ugye? Pontatlan voltam, elnezest.
2014. dec. 31. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Az fuggetlen a futastol. Igy kellett volna feltenned a kerdest: "Szabad-e 8cm-nel rovidebb pengeju bicskat viselni az utcan?"


tessek: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__64341..

2014. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm, akkor megint pontatlanul fogalmaztam. A kerdesem megfogalmazasakor arra voltam kivancsi, hogy igy, szilveszter este nagyobb-e az esely arra, hogy igazoltatnak, mint futot, es ha igen, kiderul-e hogy van nalam bicska? Es ha igen, akkor problema-e (erre mar valaszt kaptam). Idaig egyszer sem igazoltattak, ezerr nem vagyok tisztaban az eljarassal.
2014. dec. 31. 18:53
 5/11 Csiß ***** válasza:
71%
Szerintem ha futó ruhában futás közben találkozol a rendőrökkel,akkor max hülyének néznek majd (de az az ő dolguk).Így nem hiszem,hogy megállítanak.Ha viszont megállítanak akkor van rá sansz,hogy petárdát keresve megmotoznak.
2014. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderult, hogy nem problema, akkor miert izgat, hogy mennyi az eselye?


Egyebkent oszinten megmondom, szerintem nem sok ember tudja neked megmondani, hogy mennyi az eselye annak, hogy igazoltatnak. Ezt ritkan kozli elore a rendorseg.

2014. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Utolso, nem tudom, talan ezt hivjak kivancsisagnak.

2014. dec. 31. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Na? Itt állunk tűkön ülve! Volt ánuszvizsgálat a fogdán két futás között?
2015. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Haha, nem, nem is láttam járőröket sem.
2015. jan. 1. 10:29
 10/11 Loner5303 válasza:

8 cm-t MEGHALADÓ vágóélű vagy pengehosszúságú kés-szúró-vagy vágóeszköz számít közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek (sok egyéb más eszköz mellett), amit átvételi elismervény ellenében átvesz a rendőr az állampolgártól, szabálysértési feljelentés kíséretében (közbiztonságra különösen veszélyes eszközzel kapcsolatos szabálysértés).

Üdv, H.L. r. őrm

2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!