Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nagyon nyomoznak, miért...

Ha nagyon nyomoznak, miért nem találják már a Teréz Körúti robbantót meg?

Figyelt kérdés

Furcsa amit a média is ír.

Mi az,hogy nem találják még most sem a robbantót?

Az lesz a vége,hogy írnak egy határozatot,hogy tetteshiány miatt a nyomozást felfüggesztették. Nekünk is így volt annak idején. Mi voltunk a sértettek és egyszer levelet kaptunk,hogy tetteshiány miatt,mert az elkövető ismeretlen felfüggesztették a nyomozást.

Itt is az lesz,mert az van,hogy eddig is nagy erőfeszítéssel nyomoztak és nem találták,akkor ezek után sem fogják és egyszer csak felfüggesztik a nyomozást.


Egyébként az nem olyan biztos,hogy az a bizonyos kalapos ember volt a robbantó,lehet azért járkált ott többször ,mert valakit várt vagy soká ment a busz,vonat és még volt ideje,nézelődgetett,járt fel oda-vissza. Éppen tegnap olvastam a médiában,hogy kihallgattak tanúként egy csávót,mert ő is sokat járt el ott a robbantás előtt és lám,köze nem volt a robbantáshoz,mert a barátnőjét várta.

Lehet ez a kalapos csávó is valami hasonló miatt járkált.

Ennyiből még nem lehet ráfogni senkire,lehet ,hogy valaki olyan volt ,akiről meg sem álmodnák,hogy ő volt. Lehet pont az a biciklis volt,nem hiába nem jelentkezik...ki tudja.


Még olyan is elképzelhető,hogy a legfelsőbb rendőr vezető vagy ilyesmi akarta kinyírni a két járőrét valami bosszú miatt ugyanis nem egymással kellett volna akkor járőrözniük a rendőr csajnak a rendőr sráccal,valami csere miatt osztották be a csajt arra a napra a csávóhoz,mert lehet a főnök mind a kettőt ki akarta nyírni csak nem külön-külön és meg van az egész játszva,hogy valami civíl követte el,pedig lehet az követte el aki tartotta a sajtótájékoztatót.


Tehát bármi lehet,kitudja.


Nekem nagyon sántít ez az egész dolog.


Ti mit szóltok ehhez?

Miért is nem találják a tettest?



2016. okt. 16. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
az egész arra volt hogy terrorizálják a lakosdágot meg nyomozás címszó alatt a politikai ês üzleti ellenfeleket zargathassák.
2016. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha én lennék a kalapos ember azért feltűnt volna, hogy a fél ország engem keres, ha mégsem jelentkezem, hogy heló nem én voltam, akkor azért az több mint gyanús
2016. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az első robbantó, akit nem találnak. Talán nem is keresik igazán.
2016. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Gondolkodjunk csak!

Ha én terrorista lennék, nem olyan balfék módon robbantanék, mint a Teréz körúti elkövető. Ugyanannyi előkészülettel sokkal több áldozatot tudok szedni, sokkal nagyobb felfordulást tudok elérni - akkor miért robbantanék ilyen béna módon? Hiszen a célom az, hogy felforgassam a nép békés mindennapi életét.

Gyanús viszont, hogy a robbanás pontosan szeptember 24-én, nem sokkal a bevándorlás elleni népszavazás előtt történt. Miért pont akkor? Máskor is lehet hirdetni Allah nagyságát.

A napnál is világosabb, hogy kormányzati megrendelésre elkövetett provokációról van szó, hogy kétségbeesetten rávegyék a népet a szavazásra, mert akkor már látszott, hogy a kormány migránshisztire felhúzott kamunépszavazása a kutyát sem érdekli. Na, akkor gyorsan robbantattak egyet valakivel, hogy lehessen lobogtatni, hogy most már itt is megy a terrorizmus, de a TEK és a többi talpnyaló társulat nem volt elég gyors és ügyes ahhoz, hogy még az október 2-ai népszavazás előtt "előkerítse" Ahmedet, a terroristát, akire a népszavazási kampány utolsó mozgósítását fel lehetett volna húzni. És mivel azóta már megvolt a szavazás, valahogy már nem is annyira fontos, hogy megtalálják.

2016. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mindig, minden elkövetőt elfog a rendőrség? Én nem így tudom. És ahogy te is írod, bármi elképzelhető. Akkor miért csodálkozol, hogy nincs meg a tettes?
2016. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert a rendőrség nem foglalkozik a bűnözőkkel.

Egyébként ha esetleg nem a fehér kalapos ember volt, akkor is megértem, hogy nem jelentkezik, nehogy ártatlanul leültessék.

2016. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert látható hozzáértésel kidolgozott akció volt.
2016. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!