Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha Szakközépiskolába megyek...

Hut633 kérdése:

Ha Szakközépiskolába megyek rendvédelmi szakon útána tovább lehet menni a tisztképző főiskolára?

Figyelt kérdés
Nyomozó szeretnék lenni!És nem nagyon tudom hogy mi és hogy smint van! 8.-kos vagyok. És azzal nem vagyok tisztába mi lenne a jobb Gimmnázium angol cuccos vagy Szakközépiskola rendvédelem cuccos És hogy is van ez a bekerülés a tisztképző főiskolába?Mit kell hozzá csinálni a szakközépben 2 éves képzés vagy valamit hallottam.. Tudtok segíteni?Minden választ megköszönök!

2016. okt. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhonnan tovább mehetsz a Nemzeti közszolgálati Egyetemre.
2016. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz érettségid (gimis szakközepes az mindegy) utána mehetsz.
2016. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon frankó a tudásod akkor érettségi után egyből a nemzetvédelmi. Ha nem igazán voltál a helyzet magaslatán akkor esélyed sincs a nemzetvédelmire csak a szakközépre. Miután a szakközépbe elvégezted a 2 évet akkor ha az ég is úgy akarja képezheted magad tovább,hogy tiszt legyél.

(azt csak mellékesen megjegyzem,hogy egy nyomózó az ideje nagy részét papírmunkával tölti és nem olyan nagy buli ám a dolog mint a tv-be)

2016. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de persze rendes szakközépbe mehetsz,de az rendes és nem a 2 éves ahova érettségi után lehet
2016. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!