Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nincs a rendőröknél...

Miért nincs a rendőröknél évente fizikai felülvizsgálat?

Figyelt kérdés

Vagy ha van, hogy lehetségesek az ilyenek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyszerűen képtelenség, hogy az ilyen rendőrök átmenjenek egy olyan erősségű teszten, mint a felvételi fizikai teszt.


2016. nov. 5. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Korhoz van kötve és 35 fölött már elég laza. Futásnál elég, ha legyaloglod.
2016. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként meg az első képen látható rendőr csak a durva. Többi nem vészes.
2016. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a rendőrtisztin a legnagyobb azoknak az aránya akik valaki ismerős révén jutnak be, szinte nulla elvárással. Még nekem is felajánlották, hogy benyomnak ha szeretnék menni, pedig 2 km-ert se tudnék lefutni (ott tanít az egyik rokonom).

Teszik mindezt azok kárára akik viszont jók lennének oda, csak nincs kapcsolatuk. Volt európa bajnok birkózó ismerősöm aki minden felvételi követelményt tökéletesen elvégzett, de közölték vele, hogy van egy hónapja 10 kg-t fogyni, mert magas a BMI-je. Egyrészt 1 hónap alatt nem lehet egészségesen 10 kg-t fogyni, másrészt tömör izom volt a srác, tehát nem a zsír adta a többletet. Nem lett rendőr.

Erről ennyit.

2016. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem maradna rendőr senki egy kor felett.
2016. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Korhoz és nemhez vannak kötve az elvárások és rendfokozattól függetlenül éves szintű fizikai és pszichológiai vizsgálatra kell járni. A rendőrnyomozóknak és tiszteknek éves szinten jogból is vizsgázniuk kell. nem tudom honnan veszitek hogy nincs semmi vizsgálat.
2016. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként én nagyon dagadt vagyok és tudok futni... más ismerősöm aki 50 kilós alig bír menni 100-200 métert és kifulad.... nem lehet leáltalánsítani testalkatra hogy kinek milyen fizikális képessége van.
2016. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
6: Gurulni tudsz, nem futni!
2016. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te olyan 15 éves vagy és otthon ülsz egész nap :D Grat! Anyu kicsi fia :)
2016. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként jobb lenn tényleg ha 47 kg-os rendőrök járkálnának és egy kocsmai verekedés során az 50 éves 100 kilós alkeszok komplett rendőr századokat tennének harcképtelenné....
2016. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor a többség kiesne.
2016. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!