Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki tüzeskedik és...

Ha valaki tüzeskedik és észreveszi egy rendőr akkor milyen büntetésre számíthat az illető?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"tüzeskedik"????????!!!!!!!!!

ezt hogy érted?

tüzet rak, ahol nem szabadna, vagy mi?

Beszól a rendőrnek?

2010. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
????
2010. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Például "poénból" felgyújt egy csomó papírt ott ahol nem szabadna!!
2010. ápr. 28. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve, hogy ezzel milyen nagy kárt is okozhatnál, simán bevarrhatnak pár évre. A gyújtogatás pedig eleve büntetendő. Ráadásul ez előre megfontolt, szándékos cselekedetnek minősül, ami súlyosbító körülmény.
2010. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos a gyerekek gyakran tüzeskednek elhagyott részeken De tudják hogy hol nem csinálnak nagy bajt belöle élvezik vagy tetszik nekik nem tudom.Nálunk a patak

szélén csinálnak néha tüzet ha nagyra sikerül futás,de már figyeli öket a jo nép.Volt egy idöszakuk az én gyerekeimnek is állandoan figyelni kelett rájuk mit müvelnek az udvaron.De ha kinnt bográcsoltunk na akkor most lehet tüzeskedni összeszedni akisebb szemetet az már nem volt olyan érdekes számukra Jön a nyári szünet jönnek a tüzesksdések is.én adtam két nagy pofont elmult.

2010. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a tűzgyujtási tilalom is befolyásolja a tényeket:)
2010. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden számít, még az is milyen anyagot használsz,hol rakod a tüzet, a sivatagba vagy egy bevásárlóközpont ruhaosztályán... ezeket megvizsgálják,majd vádat emelnek, majd a biró bírál és dönt.
2010. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!