Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért figyelnek a rendőrők...

Miért figyelnek a rendőrők engemet?

Figyelt kérdés
Több alkalommal észrevettem követnek,néznek.Nagyon zavar engemet.Igaz a volt páromnak voltak ügyei meg van is,de én márt elváltam tőle.Nem értem nekem nincs nyugttom sehol követnek,néznek,valószinű a telcsimet is lehallgatják.Több alaklommal csipogo hangokat illetvel olyan hangot hallotam mintha nyomkodnák a számokat,de ezt az is hallotta akit hivtam, tehát nem én kébzelem be magamnak.Rádásul több alkalommal megállitotak az autóval igazoltatni,nem én vezetem,persze az autó a nevemen van, de jogsim még nincsen.Nem értem miért figyelnek ,követneki,hallgatnak le ,miért nem hagy a rendőrség békén?
2010. márc. 5. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktál véletlenül magyar zászlóval a kezedben nyilvános helyen mutatkozni?
2010. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt én volt hogy kértem rendőri segitséget,a kedves ismeröseim miatt.ilyenkor kijöttek.de azóta is sürülyen járőrőznek itt,volt hogy megis álltak és néztek.A szabályos ha megáll az autóval a rendór és engemet néz egy darabig?ilyenkor ha oda mehetek hozzá és megkérdezhetem mi a baja velem?vagy inkább ne?
2010. márc. 5. 19:58
 3/28 A kérdező kommentje:
nem szoktam,de volt a páromnak velük ügyei,meg neklem is sürülyen kellett őket hivni?a múlkor csak azért kapcsolta be a villogot a rendőr ,hogy megtudjon fordulni olyen helyen ahol nem lehet,és enegemt tudjon figyelni.
2010. márc. 5. 20:00
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Sima üldözési mánia. Majd elmúlik.
2010. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nemtud senki sem segiteni?Miért csinálják ezt velem a rendőrők?Nekik mindent lehet?Vagy költözek el jó messzire innen?
2010. márc. 5. 20:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírsz,azok sértik a személyiségi jogaidat!Jelentsd fel őket!Ez már zaklatás!
2010. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem az nem egyedül voltam még az volt a szerencsém,amikor figyeltek meg rám mútattak.A Múlkor meg a másik ismerösömmel mentem ö is látta ,tehát nem én kébzelem be.
2010. márc. 5. 20:17
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom hogy jelentsd fel őket!Ezt nem tehetik meg!
2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Van rá mondom két család tagom meg egy ismerösöm akik tanusitják mi van.De rendőrőket feljelneteni?Ugyis én lennék a vesztes.Mindig nekik van igazuk,hiába vinnék tanukat is.
2010. márc. 5. 20:19
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Változtass nevet,telefonszámot,költözz el jó messzire ezektől a rendőröktől!
2010. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!