Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szégyellnéd magad, ha ismerőse...

Szégyellnéd magad, ha ismerőseid, szomszédjaid, munkatársaid előtt bilincsben vinnének el a rendőrök?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 07:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy még nem éltétek át azt, amiről nyilatkoztok!

Nem az a gáz, ha bilincsben visznek el mások előtt, hanem ha tudod, hogy egyhamar nem fogsz szabadulni.

Nagy valószínűséggel elfogsz távolodni a szerelmedtől, gyerekeidtől.

Hidd el, hogy akik ismernek, és jó embernek tartanak, azok sem megvetéssel fognak rád nézni, hanem sajnálattal.

Persze ez nagyban függ az általad elkövetett cselekmény jellegétől is.

2017. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor történhet meg, ha kokainpartit szervezek, melyre meghívom az ismerősöket, szomszédokat, munkatársakat, máskülönben ezek a csoportok sosem kerülnek egy időben egy helyre.
2017. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha okot adtam rá akkor igen, ha ártatlan vagyok akkor nem. Szégyelni a bűneidet kell, nem a bilincset.
2017. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A családnak elmondanám a frankót. Barátok ha igaziak akkor úgy is tudnák mi a helyzet. A többiek meg azt gondolnak - hisznek amit akarnak. A véleményük úgy sem fontos.
2017. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én büszkén érezném magam!
2017. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!