Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig bírnád egy olyan...

Meddig bírnád egy olyan helyen, ahol a pokolba kívánod a munkád, a munkatársaid?

Figyelt kérdés

Negyven éves elmúltam, sok munkatapasztalattal a hátam mögött, álláskeresőként azt gondoltam, hogy szerencsés vagyok, mert az alakalmi munkákat kővetően végre kaptam egy bejelentett állást.

tudtam előre, hogy mint általában, a szerződéskötéskor, most sem mondanak el mindent a feladatokkal kapcsolatosan. Aztán hétről, hétre kiderült, mennyi minden is van még.

A munka nem motivál, de a nagyobbik baj, hogy a munkatársak mintha egy más világból jöttek volna, igazi megszállottak, agymosottak. Láttam már egy és mást, de ilyen pocsék munkahelyet még nem, csak hát nincs most más. Pedig sokszor ott van a nyelvemen, hogy viszlát. Egyenlőre ez leplezem, de hosszú ideig nem lehet.

Kezdem azt gondolni, nem minden a munka. Magam sem gondoltam, hogy negyven év után az is probléma lehet, hogy van állásom.


2013. jan. 3. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A dolog nyitja felismerni, hogy a fiatalabb generáció valóban sokkal jobban bírja a munkát, illetve nyugodtabban lehet megszállott - mert előtte az élet. Te viszont sokkal több szakmai tapasztalattal, rutinnal rendelkezel, azaz eszeddel kompenzálhatod hátrányodat. És ha jobban belegondolsz: Te vagy a rutinos, tapasztalt, okos módszerekkel akár a főnököt is terelgetheted a szükséges irányba, nemhogy a kollégákat. -Ugye, innen nézve már nem is olyan borzasztó ez a dolog?!? No látod! Fel a fejjel és ... ne hagyd magad! :) - Egy másik negyvenes, hozzád hasonló helyzetben..
2013. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A mentalitásúk egészen más, és nincs össze, együtt dolgozás, mindeni okoskodik. El vannak telve önmaguktól. Az esetleges konstruktív javaslatokra nem vevők.

Ez van, húzom az időt és keresek valami jobb állást, jobb kollektívát. Amúgy is egy kényszer munka, mert nincsen más.

2013. jan. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!