Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnek a munkatársaid?...

Szeretnek a munkatársaid? milyen egy olyan helye dolgozni ahol nem szeretik az embert?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy évig bírtam ilyen helyen dolgozni, kölcsönös volt az érzés, ami már utálattá fajult. Nekem gyomorideget,állandó fejfájást,hasmenést és náthaszerű,allergiaszerű tüneteket hozott ki az állandó ideg. Így inkább kerestem mást,ahol tök jól érzem magam.
2012. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Istenem, de szeretnék végre másik munkahelyet találni!

A munkámat utálom, a munkatársaim borzasztóak (tisztelet a kivételnek, mert azért akad egy-kettő, de a munkám jellegéből fakadóan egyrészt nem sokat vagyok velük egy társaságban, másrészt nem feltétlenül azzal, akivel jól kijövök...) Gyomorgörcs, depi, kész vagyok...

4 éve csinálom. Nem tudom, meddig bírom, de a gyerekemnek enni kell...

2012. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!