Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthet ilyen hülyeségér?

Feljelenthet ilyen hülyeségér?

Figyelt kérdés
Az volt hogy beszélgettem egy illetővel facebookon. semmi rosszat nem mondtam neki normálisan álltam hozzá, segítő szándékkal leírtam a véleményem mert megsajnáltam, hogy jobb legyen neki. Én nem írtam neki 1 órán belül, és azt írta hogy kamu vagyok facebookon és ezért feljelentést tesz. Holott nincs semmi kamu a képeim valósak, bármelyik ismerősöm tudja tanúsítani hogy valóban én vagyok. Most mi ez??? Én ezek után természetesen letiltottam. Majd ezek után is írt az idővonalamra hogy megy a rendőrségre.. Foglalkoznak ilyennel? Olyan mérges vagyok mert nem tettem semmit ellene, rossz szándékom se volt.

2017. febr. 4. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A facebooknál tud téged jelenteni, nem a rendőrségnél. Ők nem foglalkoznak céges profilokkal. Egyébként ha valódi a facebook profilod akkor a facebook se fog semmit se csinálni.
2017. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Természetesen valós a profilom mert mint írtam képek is vannak rólam meg mindennapos használom és másik nincs csak ez az egy. Csak ő a fejébe vette hogy kamu profilom van. Azt megtudtam hogy sokmindenkit fel akar illetve feljelentéseket tesz a rendőrségen. És ha mégis Elmegy oda feljelenteni mi lesz akkor?
2017. febr. 4. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Kiröhögik és hazazavarják.
2017. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség bűntényekkel foglalkozik. Ha nem pakolsz fel tiltott dolgokat a netre, akkor kutyát nem fogja érdekelni.

Irj vissza neki, hogy te már feljelenteted zaklatásért és kopjon le de gyorsan.

2017. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kovpet ***** válasza:
100%

"Elmegy oda feljelenteni mi lesz akkor?"


Akkor vagy nem is fogadják be a feljelentését vagy ha igen, akkor megszüntetik a nyomozást.


"Én nem írtam neki 1 órán belül, és azt írta hogy kamu vagyok facebookon és ezért feljelentést tesz. "


Nem bűncselekmény sem az, ha nem írsz valakinek, sem az, ha kamu lenne a profilod. Nem igazán értem, hogy mi miatt jelentene fel amúgy.

2017. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Kiröhögöm, szólok a kollégáknak és ... ők is kiröhögik.
2017. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kèz :) nemtudom miből gondolja ezt. De az biztos hogy nincs helyèn az agya. Tiltott dolgok nincsenek rajta ès olyan beszèlgetèseket se folytattam senkivel. Csak hát bennem van a para na :)
2017. febr. 4. 10:16
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen feljelenthet és ha jól fekszik ő a rendőrségen vagy te rosszul fekszel ki fognak nyírni.
2017. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Így segítsen az ember. Remélem levontad a tanulságot.

De szerintem ezen ne aggódj, sajnos túl sok a hülye. Tilts ki és felejtsd el.

2017. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És miért jelentene fel?

De tegyük fel, hogy megteszi. Te meg feljelented akkor hamis vádért. A végén ő húzza majd a rövidebbet.

De nincs miért feljelentést tenni.

2017. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!