Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaptam egy ismeretlen címzettő...

Kaptam egy ismeretlen címzettől egy csomagot Münchenből. Bevigyem a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Nincs feladó, viszont a nevem és címem ezek szerint tudja. A csomagban van egy telefon töltővel, egy karóra, egy tábla csoki és egy személyazonosító igazolvány kód kártya ami a kekkh-tól van. Egy képeslap is van benne amin ez áll: ne erre a címre írjatok amiről küldtem mert az nem jó, a lap alján van a jó, vigyázzatok magatokra sziasztok.

Nincs külföldi ismerősöm, se rokonom. Nekem ez nagyon furcsa. Ha beviszem a rendőrségre foglalkoznak egyáltalán ezzel vagy hülyének néznek?


2017. febr. 6. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

A karórát - főleg ha rolex- én megtartanám, a tábla csokit nem enném meg inkább kuka, a telefonból aksi kivesz, sim kártya kivesz kettévág, aksi nélküli mobilt be a mikroba 5 másodpercre aztán bele egy kád vízbe utána város másik végébe kidobni egy kukába. a személyit bele egy borítékba és szintén a város másik végébe - de a saját mobilod hagyd otthon :-) - beledobni egy postaládába. Mikor mind kész akkor örülni rolexnek :-)


Ha gagyi óra azt is megsemmisíteni :-)


Hátradőlni és inni egy sört!

2017. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
01:14-es válaszolónak. Ennyire hülyének nézel hogy nem tudom milyen egy személyi? Ha most csináltatsz személyit akkor mellé kapod ezt a kártyát és igen az a neve amit leírtam, nem vagyok ennyire retardált. Egyébként már úton voltam a rendőrségre a csomaggal amikor kaptam egy telefont hogy egy ismerős küldte azt a saját anyjának, csak tudnám miért az én címemre és nevemre. Ezt még kiderítem. Köszi a választ mindenkinek :)
2017. febr. 7. 13:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj azt az eletkeptelen fajtadat kerdezo....kapsz egy csomagot es mar szaladsz a rendorsegre. De pojaca vagy.

Vagy vedd fel ezzel az emberrel a kapcsolatot ha tudod vagy szard le. Ha furcsa neved van, akkor gondolom lehet h valamelyik tavoli " túlélő" rokonod keresett meg eppen!

2017. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!