Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha hozzánk betör valaki...

Ha hozzánk betör valaki késsel és fenyegetőzik de végül nem esik bántódása senkinek, olyankor mit tehet vele a rendőr ha kihivjuk azonnal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
csésze tea, hosszú beszélgetés, fél év felfügesztett
2017. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

fél év felfüggesztett?

és ha a rendőr nem eszerint járt el, hanem csak hazavitte az illetőt és megvan az esélye hogy visszajön akkor mi van?

2017. febr. 14. 07:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha betör valaki hozzátok, késsel, nah azt akár meg is ölheted. Nem ilyen változtatás volt a BTK.-ban??
2017. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne hivj rendort mert csak neked esik bajod.

Intezd el az embert ha tudod es ha fel tud allni zavard el.

2017. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy már megtörtént az eset, és konkrétan lófszt nem csináltak csak hazavitték...

ha tényleg visszajön és betör, házon belül mit lehet csinálni amivel nekem nem lesz bajom? tehát nem én járom meg?

2017. febr. 14. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy csak "hazavitték"? Ebben a kérdésben minimum három bűncselekmény lehetősége merül fel...


Esetleg egy konkrétabb leírást lehetne, mert ez így elég sovány. :(

2017. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha tényleg visszajön és betör, házon belül mit lehet csinálni amivel nekem nem lesz bajom?"


Bármit. Bekészítesz egy baseball ütőt és amikor belép, adsz neki, amíg össze nem esik.

Ha éjszaka jön, ki is nyírhatod.

2017. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka jön, és ő tör be hozzátok, és megtámad titeket, akkor gyakorlatilag azt csináltok vele, amit akartok.
2017. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat, igaz valóban hogy kevés infot adtam de a lényegre kaptam választ:)

köszi mindenkinek

2017. febr. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!