Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szembesítést lehet kérni a...

Szembesítést lehet kérni a sértettel?

Figyelt kérdés
Feljelentett valaki, akit nem ismerek, soha nem is láttam, soha nem bezélgettem személyesen, de rágalmazott irásban telefonon is. Feljenetett, állítólag zaklatás miatt, egy honappal ezelőtt volt a kihallgatás, ma meg kaptam egy levelet hogy a hatóság lezárta anyomozást küldik majd az íratokat a Birósághoz meg az Ügyészséghez. Na most, szemebsítést nem lehetne kérni? Vagy erre van valami jog? Hogy a sértett szemébe nézzek, ? Vagy egymás szemébe nézzük? Sohasem voltam büntetve sosem csinálatm sem szabáylsértést sem büncselekeményt semmit, . Ez egy netes ember volt. De akkor ez a vicc kategoriába fog tartozni ha nekem, magyarázkodni kell majd a bíróságnál, egy oylan személy miatt akit én nem ismerek. És ő sem engem- ÉS előtte gondoltam hogy kérhetnék-e szembesítést? Mégiscsak előbb jobb lenne tisztázni hogy egymás szemébe nézzünk . De ha nem lehet kérni, akkor hogy lesz vagy mint lesz? Én nem tudom hogy kit zaklattam (ha zaklattam), egy netes emberrel barátkoztam anno, ez hosszú. aki nálam 3-4 évvel idősebb.Bezsélgettünk 2-3 éven keresztül de sohasem találkoztunk, majd én találkozni akartam erre letiltott, elekdzett ismerőseimnek talán féltékenységből irogatni, amitől én felkaptam a vizet, és új facebookot csináltam, mert mindig rágalmazott ismerőseim előtt. Majd aztán én is elkedztem bosszubol levelezeni az ő ismerőseivel, De neki már ez nem tetszett meg a sok profil, és mivel ő a lány én meg a fiú ő jelentett fel hogy nem is ismerem. De ez hosszú. Engem meg mult honapban beidéztek. Ott is elmondtam ezeket, de ha biróság most átveszi majd ezt az ügyet, akkor mosz azért kapok majd vaalmiylen büntetést? Vagy mi lesz? Ráadásul erkölcsi bizonyitványom így hogy lesz? Jelenleg van egy munkahelyem ahol dolgozok, és erkölcsi bizonyítványom nélkül nem fogok majd tudni. Kicsit vicc ez az egész.
2017. febr. 25. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kapsz büntetést. Egy biztos, nem a sitten fogsz megrohadni, mert ez semmiség. Én ellenem 2016-ban indult eljárás és 2016-2018 között, de még 2018-ban is fél éven át majd pártfogóhoz kell járnom havonta, mert megfenyegettem egy nőt halálosan és felnyomott a kis lotyó. Előtte hónapokon át szemét volt velem, ezé megfenyegettem ő felnyomott a rendőrségen. Amúgy max egy szóbeli figyelmeztetést kaphatsz a bíróságon, főleg, ha nem is zaklattad, akkor még csak bizonyíték sincs a bűncselekmény elkövetésére.
2017. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi bizit meg ettől megkapod. Nekem is mondták a zsernyákok, hogy erkölcsit kaphatok, akkor is, ha lesz felfüggesztett börtön büntetésem. A bejegyzés mentes, tiszta erkölcsi bizit mindenki megkapja, aki nem volt sitten. Ha voltál sitten akkor is elvileg egy idő után adnak erkölcsit, de lehet benne lesz, hogy ültél a csillag börtönben 25 évet, mert feldaraboltad a fél szomszédságot. xd
2017. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Majd aztán én is elkedztem bosszubol levelezeni az ő ismerőseivel, De neki már ez nem tetszett meg a sok profil"


Na itt a pont! Feltettel rolla pucer kepeket, vagy mit is irtal, kuldtel ismeroseinek?


Itt csak ugy nyerhetsz, ha a biro szemeben jatszod te is az artatlan kisfiut, ugy is kell oltoznod, hogy ne legyen kihivo, de ne is legyen egy elmebetegre utalo oltozkodes. (Felcipo, egy barna, fekete normalis farmer vagy ehez hasonlo jo modoru gatya, egy feher ing, ra egy lajbi). Ne pofazz bele semmibe, ha nem teged illet a szo, beszelj normalis hangnemben, es tanusits tiszteletet a lany irant is, aki feljelentett!


Ha nem tettel fel, kuldtel rolla pucer kepeket, akkor tobb mint valoszinu meguszod...bar modnom, ilyenkor a biro sokszor az erzelmeivel dont (pedig sosem szabadna), es kell lassa rajtad, hogy nem vagy perversz, elmebeteg, es hogy a lany tulreagalja a dolgot!


Ajanlom, hogy a hajad is legyen jomodoruva vagva, tetkokat meg ekszereket ilyenkor ne mutogass magadon megjeleneskor, es ne cigizz ragozz meg a kornyeken se, eleg negativ szimpatiat valthat ki tudatalatt!


Hidd el, a lany is ugy lesz oltozve, mint egy szuz kisleany, akit megrontottal, es a sarokba ott fog pityeregni, meg ugy fog tenni, hogy meg fel a latvanyodtol is...(na ez a legrosszabb eset lenne a szamodra)



UGYANAKKOR, a birosag akkor veszi at az ugyet, ha a rendorseg ugy iteli meg, vagy a lany vagy csaladja tovabbi feljelentest tesz kulon a birosagon! Tobb mint valoszinu, hogy nem lesz ebbol bajod, csak lett egy eleg komoly elettapasztalatod, amibol maskor okulni fogsz!

2017. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha erősnek, meg gengszternek érzed magad kérdező, mint aminek én is érzem magam, akkor tessék egy jó zene.



https://www.youtube.com/watch?v=VlksQgcLmMo

2017. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Képen sme láttam... Facebookon egy árva képse sem volt. Sohasem Anonim volt a facebookja mai napg.
2017. febr. 25. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy a lényeg kérdező nem lesz ebből komoly bajod, akkor se ha végig rágózol a tárgyaláson. Hiába mondta az előttem való hozzászóló. De ha sitten leszel valaha is tudnod kell, hogy havonta egyszer meglátogatlak a sitten kérdező. Úgy is mindig szerettem volna beszélőre járni valakihez, de eddig még nem jártam.
2017. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Viszek neked jó kajákat a sittre, meg bejuttatok Marlboro cigarettát azt úgy tudom szeretik a rabok, oszt tudsz utána üzletelni, seftelni a többiekkel. A börtön igazgatót meg lefizetem, megvesszük kilóra, te meg saját bandát alapítasz a börtönben. A bandád neve Sátáni Pedofilok lesz, vagy meg a Préri Csillagai.
2017. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem dohányzok de azért kösz :D:D:D viccet félrteéve. lesz ebből valami vagy sem? Én ha zaklattam is azt s etudom kit mivel egy képen sem látam.
2017. febr. 25. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem lesz. A bíróságon tisztázod magad és ennyi, utána szabadon távozhatsz. Ha büntetlen előéletű vagy, akkor nem kerülsz sittre, főleg, mert nem is zaklattad a lotyót. Ne aggódj kérdező, de, ha a zsaruk felidegesítenek, vagy a bíróságon felidegesítenek, akkor indítsd a GTA 5-öt a gépeden, öljed benne a zsarukat, attól majd jobban érzed magad.
2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ÉS ennek a lotyónak képe sem volt facen. CSak telon. meg neten bezsélgettem vele. ÉS ha nem is csaj volt?? Na mind1.. Biróságon ezeket mind elmondom, ha majd behivnak
2017. febr. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!