Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szembesítést lehet kérni a...

Szembesítést lehet kérni a sértettel?

Figyelt kérdés
Feljelentett valaki, akit nem ismerek, soha nem is láttam, soha nem bezélgettem személyesen, de rágalmazott irásban telefonon is. Feljenetett, állítólag zaklatás miatt, egy honappal ezelőtt volt a kihallgatás, ma meg kaptam egy levelet hogy a hatóság lezárta anyomozást küldik majd az íratokat a Birósághoz meg az Ügyészséghez. Na most, szemebsítést nem lehetne kérni? Vagy erre van valami jog? Hogy a sértett szemébe nézzek, ? Vagy egymás szemébe nézzük? Sohasem voltam büntetve sosem csinálatm sem szabáylsértést sem büncselekeményt semmit, . Ez egy netes ember volt. De akkor ez a vicc kategoriába fog tartozni ha nekem, magyarázkodni kell majd a bíróságnál, egy oylan személy miatt akit én nem ismerek. És ő sem engem- ÉS előtte gondoltam hogy kérhetnék-e szembesítést? Mégiscsak előbb jobb lenne tisztázni hogy egymás szemébe nézzünk . De ha nem lehet kérni, akkor hogy lesz vagy mint lesz? Én nem tudom hogy kit zaklattam (ha zaklattam), egy netes emberrel barátkoztam anno, ez hosszú. aki nálam 3-4 évvel idősebb.Bezsélgettünk 2-3 éven keresztül de sohasem találkoztunk, majd én találkozni akartam erre letiltott, elekdzett ismerőseimnek talán féltékenységből irogatni, amitől én felkaptam a vizet, és új facebookot csináltam, mert mindig rágalmazott ismerőseim előtt. Majd aztán én is elkedztem bosszubol levelezeni az ő ismerőseivel, De neki már ez nem tetszett meg a sok profil, és mivel ő a lány én meg a fiú ő jelentett fel hogy nem is ismerem. De ez hosszú. Engem meg mult honapban beidéztek. Ott is elmondtam ezeket, de ha biróság most átveszi majd ezt az ügyet, akkor mosz azért kapok majd vaalmiylen büntetést? Vagy mi lesz? Ráadásul erkölcsi bizonyitványom így hogy lesz? Jelenleg van egy munkahelyem ahol dolgozok, és erkölcsi bizonyítványom nélkül nem fogok majd tudni. Kicsit vicc ez az egész.
2017. febr. 25. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Rendben! Rám mindenben számíthatsz te kedves kérdező.
2017. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor is melletted állnék kedves kérdező, ha megerőszakoltad volna azt a lotyót. Akkor könnybe lábadt szemekkel mosolyogva néznék a szemeidbe.
2017. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ne legyen olimpia! . Meggértettem köszi nem kell tulozni.
2017. febr. 27. 07:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeretlek kérdező!
2017. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 OneTheLays válasza:
Legalább találkoztok :D
2017. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó Jhaxddd
2017. febr. 28. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!