Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mért nem szűrik ki hazugságviz...

Mért nem szűrik ki hazugságvizsgálattal (mondjuk évi egyszerivel) a meleg, korrupt, bünézésre hajlamos, vagy bűnt elkövető rendőröket?

Figyelt kérdés
Az erre fordított pénz nem térülne meg? Egyrészt a rendőrségen belül kiselejtezik az oda nem illőket+ elkerülik a Szalai Cs.-féle nagyatádi, vagy a bankba betörő, hivatásra szégyent hozó rendőr példáját.
2010. máj. 10. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

arra sincs pénz hogy elég rendőr legyen


de igazad van amúgy

2010. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
83%
Azért, mert a hazugságvizsgáló gépet "kilehet játszani", ha valaki "jól bánik" az idegeivel.
2010. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
A hazugságvizsgálót csak a Mónika Show-ban fogadják el, mint bizonyítékot.
2010. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
OFF: CSak egy kérdés: a melegeket miért kell kivizsgálni?
2010. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem a melegeket kell kivizsgálni, hanem, hogy a rendőr meleg-e. Az szerintem nem baj ha valaki meleg, azt mondják genetika stb. stb. De szerintem meleg ember ne legyen rendőr. Ha felvállalja, azzal célkeresztbe teszi a rendőrséget, igyis utálják őket. Ha nem vállalja fel és kiderűl pl.: a fent említett nagyatádi eset, zsarolható lesz és lebuz/izzák a kollégáit is.

Más: igen át lehet vágni a hazugságvizsgálót. De én nem a TESCO-s Monika show-ban található ócskaságra, hanem az aktuális, modern cuccra gondoltam. Ezeket is nyilván át lehet vágni, de a 100/1 az már nagyon jó arány lenne, mármint 100 bűnös vagy rosszéletű rendőrből 99 fennakad 1 átcsuszik.

2010. máj. 10. 19:39
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
mert csak 90% pontos.
2010. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
A melegeket nem kellene kiszűrni, elég undorító lenne. A többivel egyetértek.
2010. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Sztem inkább az ilyen s.ggfej rasszista meleg gyűlölő kommentelőket kéne kiszűrni... És elvinni valami koncentrációs táborba. Jézusom. Miért baj ha meleg egy rendőr, ha közben normálisan végzi a munkáját? Védi a hazáját? Téged zavar? Remélem egyszer téged is megfognak különböztetni valami miatt, és átfogod érezni, milyen is kirekesztettnek lenni... Hányingert kapok az ilyen kérdésektől.
2010. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon bízom a hazugságvizsgáló gépekben. Tudomásom szerint azok fiziológiai változásokat regisztrálnak, azokat meg nem csak hazugság tud előidézni, hanem mondjuk élmények, emlékek. Amik eszébe juthatnak az embernek akkor is, ha olyat kérdeznek tőle. Inkább egy profi szakember, aki jól "beszéli" a testnyelvet.
2010. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
De azért a feminineket ne keverjük már a melegek közé =nem mindég jellemző). Így ha a kollégái tudják róla, hogy meleg azt nem feltétlenül fogja tudni más is. Meg szerintem tök hülyeség, hogy így most kiállok a színpadra oszt' szevasztok meleg vagyok. Ha valaki kérdezi, akkor igen de nem kell hangoztatni :)
2010. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!