Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "A melegek azt csinálnak zárt...

"A melegek azt csinálnak zárt ajtók mögött, amit akarnak, de ne tegyék kötelezővé. " - Ha ezt gondolod, akkor megkérdezlek: problémát jelentene-e Neked, ha kiderülne, hogy a 22 éves fiad/lányod meleg, vagy elfogadnád és örülnél, hogy elmondta?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Elfogadnám, az ő élete és mivel a gyerekem, azt akarom, hogy boldog legyen.
2009. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Természetes hogy elfogadnám,sose bántanám érte,és örülnék ha elmondaná,ha ez lenne a helyzet.hiszen a gyerekem,és mindig az is marad!
2009. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

Nekem problémát jelentene, és nem fogadnám el. (pontozzatok le:) )

1975ig a homoszexualitás betegségnek számított, aki kivetette a betegségek könyvéből később kérvényezte a visszavételét, mert kísérleteket végzett és 10 homoszexuálisból 9-et meg tudott gyógyítani (hetero lett), az az egy aki tényleg genetikai zsákutca.

Ezt a kérését már nem teljesítették...

2009. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Előző válaszolók: nagy ...t fogadnátok el, tuti, hogy 'rátok' vonatkozik a kérdés, azért írjátok ezt.

Igen, rám is, azért válaszolok. Nekem fix, hogy nem lesz gyerekem, de a családom tuti, hogy nem örülne.

2009. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

még nincs gyerekem ugyan, de ha lenne :

Meglepődnék, de elfogadnám, azzal a kitélellel, hogy a család előtt max kézfogás... De ezen kívül kölönösebben nem zavarna.

Örülni magának a ténynek nem örülnék, de ha elmondaná magától, annak igen, mert őszinte.

És biztos nem bántanám sem őt, sem a párját.

21/L

2009. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
kénytelen lennék elfogadni. mit érnék el azzal ha nem ezt tenném? semmit. attól még nem állna be a heterók közé. max összevesznénk, és egy életen át haragban lennénk.. ezt meg egy éppelméjű szülő sem szeretné..
2009. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 4. !


Rám speciel nem vonatkozik a kérdés,beszoptad.

Nem tehetek róla,hogy sz@r nevelést kaptál és nem tudod,mit jelent az,hogy elfogadás és szeretet. Akkor is ha a gyereked bejelentené,hogy meleg.

Első voltam 23/N

2009. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem Én is rontom egy kicsit az arányomat!:D Bár nagyon nem érdekel!

Elfogadnám!Miért ne fogadnám el?Hisz a fiam!!!Nem?Úgy szeretem ahogy van!Bár Én is tuti ledöbbenénk de nem lökném el magamtól!

Akik lepontozgatnak és azt irják nem fogadják el!Azoktól kérdeznénk:

1.Azt irták/irtátok hogy ez betegség ugye?!Ha betegen születne akkor se fogadnád el hanem ellöknéd magadtól?

2.Anyának érzed magadat?

3.Egy ilyen kis "apróságért" képes lennél inkább a fiadat eltaszitani magadtól és ne adj isten soha többet nem beszélni vele,látni átölelni???????????????

2009. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Mit értesz azalatt,hogy ne tegyék kötelezővé?Tudtommal nem is teszik kötelezővé az ilyen kapcsolatot.Legfeljebb sokan utánozzák őket,szexuális kultura címén,még olyanok is akik elítélik a melegeket.

Azzal én sem értek egyet,hogy felvonulásokat tartanak.

A szexuális hovatartozás mindekinek magánügye,nem pedig az utcára való.

Ha a gyerekem lenne meleg,nem örülnék neki,de tudomásul venném.

2009. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

2.válaszoló vagyok.

hiába pontoztatok le,2 pici lány édesanyja vagyok,nem érint a kérdés.kedves 4-ik válaszoló..

3-ik válaszoló,lehet hogy betegség,de Én a beteg gyerekemet is úgy szeretném mint az egészségeset.

amúgy meg senki nemi hovatartozása nem érdekel,csak az emberi mivolta.

2009. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!