Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentés lopas miatt?

Rapidio kérdése:

Feljelentés lopas miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma meg gyanúsítottak azzal a barátnőm szülei hogy közel 2m600ezret elloptam a széfből.

A problémám az hogy 3 hete kb velük számoltam közel 10m ft t.

A széfet velük szereltem be a kulcsot is megfogtam.

Ők megszámolták ma az összes pénzt stb..

Ilyenkor mi lesz hogy ha alapból ott az ujjlenyomatom?

Szilárd alibim van meg stb de egy napra mindig ott aludtam a bnőmnél amikor nem voltak ott.

1000 eu tűnt el és a pénz.

De amikor ki mentek isztambulba akkor váltottam pont 1000 eu t ft ra unoka öcsémnek mert ismertem a valtóst és jobban vált nekem.

Annyit kell tudni róluk hogy 2 ruha boltjuk van és adómentesek és a napi 100-200 ezer ft ból kb 30-40ezer ft t ütnek be és ez csak egy üzlet.

Szerintem így akarnak minket szétválasztani.

A rendőrség a kihallgatás előt legalább utána néz annak hogy mennyi a bevétel havonta és hogy mennyi árut hoznak be?

Tehát a bevételnek és a kiadásnak?

És legalább kérik őket hogy igazolják azt hogy az eltűnt pénz ott volt?

Mi a menete ennek?

Előre is köszönöm a segítségeket!



2017. máj. 17. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az 1000 eu -t tisztázni tudod, mert ott van az unokaöcséd tanunak, hogy az övé volt, neki váltottad.

Egyáltalán ki tudod a széret nyitni? Ki más tudta kinyitni? Nem lehet, hogy a barátnőd vette ki?


Szerintem a rendőrség nem kérhet semmit arról, hogy honnan volt a pénz, hiszen lehetett az hosszabb idő alatt gyűjtött összeg is.


Kamera nincs esetleg?

2017. máj. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az hogy beszerelted a széfet csak egy dolog. Ha a kulcs náluk van napi használatban akkor rég nincs rajta az új lenyomatod kb 4 nap alatt eltűnik (lekopik nyitás zárás). Ha Te is használod a kulcsot akkor bajban vagy :)

Nekik is bizonyítani kell hogy amit "elloptál" az létezett.

2017. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kulcshoz elég régen nyúltam.

Még ők kérték hogy adjam oda nekik stb.

És a pénzzel mi a helyzet?

Biztos vagyok abban hogy rajt az ujjlenyomatom.

És hogy tudják azt bizonyítani hogy ott tenyleg volt annyi pénz?

2017. máj. 17. 08:02
 4/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi bizonyítékuk nincs rá. Bejelenthetik a rendőrségen, de ők nem fognak sokra menni azzal hogy állítólag volt benne x összeg amit te állítólag elloptál.


Amúgy ha ennyire okosba tolják a bizniszt és te tudsz erről akkor valószínűleg nem érdekük bevonni a hatóságokat az ügybe.

2017. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért aggódok mert a pénzen még is ott az ujjlenyomatom.

És a széfen is.

Elég komolyan gondolták a barátnőm szerint a feljelentést.

Nem szeretnék olyan dolog miatt börtönbe kerülni amit nem is követtem el

2017. máj. 17. 08:20
 6/15 anonim ***** válasza:
A széfről tudnak új lenyomatot venni, de a pénzről nem. A magyar rendőrségről beszélünk nem e CSI ről. Amúgy meg én nem emiatt aggódnék, hanem amiatt hogy találnak nálad eldugva egy kis pénzt. Nézd át mindenedet amihez anyósodék hozzáfértek. Kocsit, lakást ruhákat. Lehet így akarnak kicsinálni, mert nem vagy elég gazdag a lányuk számára. De a lány meg szeret téged. És ha lopáson érnek akkor mehetsz a süllyesztőbe majd jöhet a pénzes kérő aki megvigasztalja a kislányt.
2017. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Még nem mutattam a a szület és tegnap este kutatott bnőmnél.

A széfen tuti ott az ujjnyomom.

Motor és kocsi szerencsére nincs.

Az az egyik mázlim hogy nyertem a Bwin n 200ezer ft.

Mert tegnap este már kérdezgették hogy miből vettem az adidas cipőt stb..

Ez szerintem nagyon undorító dolog amit művelnek.

De a bnőm mesélte reggel hogy apja választás elé tette vagy ő vagy én aki lopott.

Tuti hogy erre megy ki a játék hogy eltávolítsanak mert az üzlet a ház mellett van és ott a bejárati ajtó egyből.

Kb 3 alkalmazott felmehetett amíg ők isztambulba mentek mellette minden szombaton jön egy takarítónő de ők meg vannak győzödve arról hogy én tettem

2017. máj. 17. 09:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben vennék egy kis webkamerát. Aztán odamennék minden ott dolgozóhoz, hogy van e valami mondandója mielőtt a rendőrség megnézi a felvételeket. Persze nem árt ha van nálad egy hordozható winyó, meg a kamerát kicsit összekoszolni hogy réginek nézzen ki. Lehet hogy bejön lehet hogy nem. De mindenképp érdemes lesz megfigyelni az arcukat. Ha egyik sem vall az lesz a te embered aki legjobban tagad.

Amúgy a barátnődre nem gondoltál esetleg nem e ő vette kölcsön a pénzt?

2017. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Bnőmre nem.

Semmi oka nem lenne rá és mindig velem van akkor amikor a szülei külföldön.

Hát ez a webkamerás megoldás szerintem nem vezetne semmihez és nem hinném hogy bizonyítékként ezt elfogadnak :/

2017. máj. 17. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is bizonyíték mert nincs rajta semmi, de hátha az elkövető nem tudja hogy nincs is kamera és bevallja még az eljárás előtt. Mondjuk rizikós de meg lehet próbálni.
2017. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!