Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Janza Richárd kajakos féle...

Janza Richárd kajakos féle baleset okozójával, Oszlányi Áronnal azóta mi van? Megúszta?

Figyelt kérdés
Akkoriban egyfolytában cikkeztek róla, nevét is elmondták, innen tudom én is, meg, hogy kórházban van, rendőrök őrzik.. Jó ideje viszont semmit sem írnak az ügyről. Hogy lehet ez? Börtönbe se kell mennie? Mert akkor gyanítom a Dózsa György út baleset okozójával is ugyanez lesz. :(

2017. máj. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Most volt a mostani balesettel kapcsolatban a híradóban hogy még az is előzetesben ül.
2017. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha még kórházba is került, hogy is születhetne ítélet 2 hónapon belül az eset után? Valószínűleg még a nyomozás sem zárult le, utána megy az ügyészségre, vádemelés, és kezdődik a per. Azért nem kéne így előrevetíteni, hogy "börtönbe se kell mennie".


A másik esetre meg főleg nem érdemes levonni a konzekvenciát, főleg úgy, hogy már ennél az esetnél is túl erős feltételezésekbe bocsátkoztál... Amúgy ha jól tudom, ott amúgy is valami másik ügyben elítélt emberről van szó, szóval szerintem nem kell félni, ő egy darabig biztos börtönben lesz.

2017. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most volt a másodfok tárgyalása, ítélet áprilisban.
2019. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

6 év másodfokon.

"A másodfokon eljáró Fővárosi Törvényszék enyhítő körülményként értékelte O. Áron büntetlen előéletét, őszinte megbánását és 7,5 évről hat év börtönben letöltendő szabadságvesztésre enyhítette a büntetését. Emellett O. Áront végleg eltiltották a közúti járművezetéstől, és öt évre eltiltották a közügyek gyakorlásától is. Indokolása során a bíróság hangsúlyozta: a büntetés kiszabásának célja az, hogy az elkövetőt – és a társadalom többi tagját is – visszatartsa hasonló jellegű bűncselekmények elkövetésétől."

2019. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!