Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lejárat egy lány, össze...

Lejárat egy lány, össze vissza hazudozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves cigány fiú vagyok, még tavaly történt az hogy megismertem egy nem cigány lányt. Jól alakult minden, de végűlis megelőztek- Már felszedte valaki más. Letiltott facebookról a csaj stb. Régóta nem tartóm vele a kapcsolatott (néha szoktam látni, de levegőnek nézem már). Ma találkozok egy haverral (nem cigány) viszont a csajnak "jó haverja,, beszélgetek vele, kérdezkedtem a lány fellől stb. Egyszer csak mondja hogy: Amugy tudod miért nem járt veled az xy? Mondtam hogy nem, nem tudom.... Azért mert büdös vagy, ezt ő mondta stb.... Meglepődtem ezen, majd picit szarul érezve letojtam. A lényeg, hogy ez a lány szándékosan leakar járatni csak azért mert: van pénzem, menő divatos ruhákba járok, gimis vagyok stb. Ezmiatt akar lejártani. Mit tegyek, hogyan lépjek fel ellene? Mindenkinek elterjeszt rólam hazugságokat. Normális családból származom, ígényes, ápolt, nem vagyok egoista stb. Egyszóval átlagos, jól nézek ki.


Várom a választ. Köszi. A helyesírásért bocsi, a rasszista szórakozni vágyok ne is írjanak..


A csaj 16, én 20 éves.



2017. máj. 20. 06:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem kár volt kiírni, hogy cigány vagy, mert sok a rasszista itt.

Egyébként meg ha tiszta vagy, ne törődj vele mit mondanak, azért ha legközelebb találkozol vele, kérdezd meg miért mondta vagy mondta-e egyáltalán nem csak a haverod találta ki. Én német származású magyar vagyok és volt egy cigány barátnőm régebben.

2017. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
63%
Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.
2017. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem érdekel, hány évesen vagy gimis, ha van elképzelésed a jövődről és szorgalmas vagy, akkor rászolgáltál arra, hogy kivívjad az emberek tiszteletét. A buta rasszistákkal meg ne törődj.
2017. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha a tanácsadást kioktatásnak veszi, akkor meg is értjük, hogy miért van még 20 évesen is gimnáziumban, lehet 30 évesen is ott lesz.
2017. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Vanitas válasza:
66%
Ha ez a lány ilyen rosszindulatú,nem tudsz vele mit csinálni,aki meg elhiszi...Nem lehet valami kellemes,de az egy idióta és nem ismer téged jobban ,csak szeret csámcsogni az ilyeneken.Aki meg ismer,vagy a barátod úgy is tudja milyen vagy.Ezek után én már nem foglalkoznék vele,csak ,ha egy nagyon szép kidolgozott bocsánatkéréssel állna elő...Ha továbbra is ilyen inkább mással ismerkednék...
2017. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Feljelentés rágalmazás miatt ennyire egyszerű a dolog.
2017. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, olyanokkal kezd, akik segítenek kilépni onnan, ahol vagy. Eddy Murphy egy nyomornegyedben nőtt fel. Nemcsak színész, de szinkronszínész is, és énekes! Milliomos, sikeres, és teljesen rendes ember lett belőle! Kábítószeresek, bűnözők között nőtt fel, és volt ereje kitörni onnan! Ha változni akarsz, és látod, hagy a haverok nem jó felé visznek, akkor merj lépni, hagyd ott őket, kövesd a magad utad, és ne kezd hülyével, rosszindulatúval, vagy aki visszahúz! magadtól is várd el, hogy nem leszel olyan csak azért sem! Akarsz változni? Akkor válogasd meg a barátaidat, végy erőt magadon, és mostantól csak azért dolgozz, hogy elérj egy célt! Sajnálom a történteket, most már tudod hogy mennyire pofátlanul igazságtalanul meg tudnak valakit vádolni. Menj, tedd meg, mutass utat a többieknek!
2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Hogyha te nem küzdesz, senki sem fog küzdeni érted! Magadnak kell változtatnod, mert senki más nem fog rajtad változtatni! Légy tisztességes, és célratörő, ha másnak sikerült, neked is sikerülni fog, és ha látják, hogy sikerült, akkor majd másoknak is sikerülni fog!
2017. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te már nem mondhatod azt hogy lehetetlen, mert volt akinek sikerült! Ha másnak sikerült, neked is fog! Ki fogsz tudni törni! A küzdelem nem azt jelenti, hogy egyszer megpróbálod! Hanem hogy nem adod fel, soha!
2017. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!